„Wsadziłem ci to więzadło w d*pę” – Conor McGregor w ostrych medialnych tanach z Maxem Hollowayem

Celujący w powrót do oktagonu w lipcu Conor McGregor ponownie zainicjował medialną szermierkę z Maxem Hollowayem – tym razem jej motywem przewodnim okazało się zerwane więzadło Irlandczyka.

Ledwie Conor McGregor ogłosił, że negocjuje powrót do oktagonu na okoliczność jednej z lipcowych gal UFC, a już zakasał rękawy i wziął się do medialnej roboty, budując fundamenty pod kolejne starcie.

Na celownik Irlandczyk ponownie wziął Maxa Hollowaya, który zresztą jeszcze niedawno sam podskubywał go w mediach społecznościowych jak zły.

McGregor’s Garden!
A teraz gdzie, do chuja, są te okulary przeciwsłoneczne?
Rzecz jednak w tym, że w medialnej szermierce Hawajczyk mocno się w ostatnich latach wyrobił, już nie raz, nie dwa miażdżąc – zdaniem wielu – w tej przestrzeni Irlandczyka. Nic zatem dziwnego, że nie umknęła jego uwadze zaczepka, jaką potraktował go Notorious.

Lol, dajesz, brachu. Cieszę się, że wspominasz dzisiaj w Bostonie swoje najlepsze lata.

Na tym jednak Błogosławiony nie poprzestał, bombardując McGregora serią kolejnych wpisów…

Jeśli jednak mówimy o przeszłości, zapamiętaj – miałem wtedy 21 lat. Ty miałeś 25.

Oto ja w wieku 25 lat.

A to ty w wieku 21 lat.

Ponadto Dennis też pokonał mnie tamtego lata, więc jeśli pokonanie 21-letniego Maxa jest dla ciebie cennym trofeum, to dzielisz je razem z Dennisem.

A wiesz, z kim ja dzielę te osiągnięcia? Z nikim.

I wiedz jedno. 21-letniego Maxa też bym pokonał, ale skończyłbym go w dwie rundy, zamiast pozwalać mu, by zabrał moje więzadło.

Irlandczyk ani jednak myślał składać broni. Potraktował adwersarza kontrą, choć Błogosławiony również nie pozostał mu dłużny.

McGregor: Wziąłem to więzadło i wsadziłem ci tamtego wieczoru w dupę, dzieciak. Czy przypadkiem nadal go nie masz? Szukam go od lat.
Najlepszego w dzień św. Patryka ☘️

Holloway: Dajesz 👏🏻 👏🏻 takiego gangsterskiego mistrza mistrza ten świat właśnie chce. Tak, mam je. 21-letni niedorajda w osobie Maxa z białym pasem przekazał mi je, abym ci je zwrócił w Dublinie. Cieszę się, że odzyskałeś pewność siebie w Bostonie. A swoje więzadło możesz odzyskać w lipcu w Vegas.

Obaj zawodnicy skrzyżowali rękawice w 2013 roku. McGregor nabawił się wówczas zerwania więzadła w kolanie, natomiast Holloway pierwszym kopnięciem pogruchotał kości stopy. Irlandczyk wygrał jednogłośną decyzją sędziowską, później sięgając po pasy mistrzowskie wag piórkowej i lekkiej.

Z kolei Hawajczyk od czasu tamtej porażki wygrał już trzynaście pojedynków, rozsiadając się na tronie kategorii piórkowej. O złoto wagi lekkiej – tymczasowe – powalczy już podczas kwietniowej gali UFC 236 w Atlancie, gdzie skrzyżuje rękawice z innym zawodnikiem, którego w przeszłości pokonał Conor McGregor, Dustinem Poirierem.

Zobacz także: Leon Edwards zabiera głos po awanturze z Jorge Masvidalem

Spekuluje się, że w lipcu Notorious może stanąć do trylogii z Natem Diazem, ale kto wie, czy w grę nie wchodzi też konfrontacja właśnie ze zwycięzcą starcia Maxa Hollowaya z Dustinem Poirierem. Wygrywając taki pojedynek – i tym samym zdobywając tymczasowy pas – Irlandczyk położyłby prawdopodobnie fundamenty pod rewanż ze swoim ostatnim pogromcą Khabibem Nurmagomedovem, do jakiego rzekomo garnie się jak zły.

*****

„Założyłem ręce z tyłu, żeby…” – Jorge Masvidal o awanturze z Leonem Edwardsem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply