„Celujemy w lipiec” – Conor McGregor zapowiada powrót

Niewidziany w akcji od października ubiegłego roku, gdy przegrał z Khabibem Nurmagomedovem, Conor McGregor zapowiada powrót do oktagonu latem.

Nasilające się spekulacje o powrocie do oktagonu byłego mistrza kategorii piórkowej i lekkiej Conora McGregora znalazły właśnie potwierdzenie w słowach Irlandczyka, który zapytany w Chicago o kolejną walkę, uchylił rąbka tajemnicy.

Jesteśmy na etapie negocjacji.

– powiedział.

Celujemy w lipiec. Zobaczymy, co się wydarzy. Jestem w gotowości.
Póki co nie wiadomo, kto mógłby zostać kolejnym rywalem Irlandczyka, choć jego ostatnia medialna aktywność może wskazywać na to, że trwają prace – przymiarki? – do jego trzeciej konfrontacji z Natem Diazem.

Wcześniej spekulowano o walce Notoriousa z Donaldem Cerrone, ale wszystko się posypało wtedy, gdy rzekomo matchmakerzy UFC zaproponowali obu walkę w charakterze co-main eventu jednej z gal – z czym jakoby problemu nie miał Amerykanin, ale miał Irlandczyk.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply