„Mam wy*ebane na kategorię wagową” – Conor McGregor odpowiada (?) Nate’owi Diazowi

W przestrzeni medialnej pojawia się coraz więcej szumu związanego z potencjalną trzecią walką pomiędzy Conorem McGregorem i Natem Diazem.

Przed kilkoma dniami gruchnęły doniesienia, wedle których Nate Diaz i Donald Cerrone zamienili kilka słów, goszcząc w Las Vegas na gali UFC 235, wyrażając gotowość do walki w limicie 185 funtów. Stocktończyk miał bowiem stwierdzić, że ma dość zabawy w ścinanie wagi.

Najnowszy wpis w mediach społecznościowych Diaza wydaje się sugerować, że coś może być na rzeczy w kwestii jego powrotu do oktagonu.

185
Rzecz jednak w tym, że do powyższego wpisu stocktończyka – niewidzianego w akcji od sierpnia 2016 roku, gdy większościowo przegrał rewanżowe starcie z Conorem McGregorem – odniósł się… własnie Irlandczyk!

Znasz mnie, stary. Mam wyjebane na kategorię wagową.

Obaj zawodnicy pozostają obecnie bez żadnego zaplanowanego pojedynku. Notorious wielokrotnie powtarzał w przeszłości, że prędzej czy później dojdzie do trylogii z Diazem. Trener Amerykanina Richard Perez w ostatnich dniach również zapewnił, że jego podopieczny garnie się do powrotu do oktagonu i nie odmówiłby trzeciej walki z Irlandczykiem – choć oczywiście za godziwe wynagrodzenie.

*****

Typowanie UFC Londyn: Till vs. Masvidal

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply