„Wkrótce” – będzie szybki powrót Jana Błachowicza?

Nieukrywający mistrzowskich aspiracji Jan Błachowicz zasugerował w mediach społecznościowych rychłe ogłoszenie kolejnej walki.

Sklasyfikowany na 6. miejscu w rankingu wagi półciężkiej Jan Błachowicz zamieścił tajemniczy wpis na Instagramie, który może sugerować, że coś jest na rzeczy w temacie jego powrotu do oktagonu.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

View this post on Instagram

Soon. Stay tuned.

A post shared by Jan Blachowicz (@janblachowicz) on

Wkrótce. Czekajcie na dalsze informacje.

Przed dwoma tygodniami Cieszyński Książę niejednogłośnie wypunktował Ronaldo Jacare Souzę, odnosząc drugie z rzędu – po lipcowym nokaucie na Luke’u Rockholdzie – zwycięstwo. Łącznie polski półciężki wygrał sześć z ostatnich siedmiu pojedynków, jedynej porażki doznając w tym okresie z rąk Thiago Santosa.

W licznych wywiadach po wiktorii z Jacare Cieszyński Książę nie ukrywał, że najbardziej interesuje go pojedynek mistrzowski, ale jednocześnie przyznał, że spodziewa się, iż będzie wcześniej musiał odnieść jeszcze jedno zwycięstwo.

Zainteresowanie konfrontacją z cieszynianinem wyrazili Brazylijczycy, Johnny Walker i Glover Teixeira, ale Polak zapowiedział, że zaakceptuje teraz wyłącznie boje z rywalami ze ścisłej czołówki. Tam bez zaplanowanej walki pozostają obecnie Anthony Smith i Corey Anderson. Jak twierdził Błachowicz, nie odmówiłby pojedynku żadnemu z nich.

Lwie Serce nie ukrywał w ostatnich dniach zainteresowania batalią z Overtimem, ale ten ostatni – opromieniony efektownym zwycięstwem z Johnnym Walkerem – nie ukrywa, że obecnie interesuje go wyłącznie starcie o złoto ze zwycięzcą lutowej walki Jona Jonesa z Dominickiem Reyesem.
Co zaś tyczy się powrotu, Jan Błachowicz mierzy w marzec lub kwiecień. W niedawnym wywiadzie z MyMMA.pl przyznał, że występ podczas zaplanowanej na 21 marca gali UFC w Londynie pasowałby mu idealnie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. Pingback: "Od wczorajszego wieczora wszystko wiem" - Jan Błachowicz poznał rywala na kolejny pojedynek - Lowking.pl

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply