Polskie MMAUFC

„Od wczorajszego wieczora wszystko wiem” – Jan Błachowicz poznał rywala na kolejny pojedynek

Jan Błachowicz zdradził, że poznał już wszystkie szczegóły na temat swojej kolejnej walki w oktagonie UFC.

Nie było przypadku we wczorajszym wpisie Jana Błachowicza w mediach społecznościowych, w którym zasugerował rychłe ogłoszenie kolejnego pojedynku.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Podczas dzisiejszego wywiadu w programie Onet Rano Cieszyński Książę potwierdził bowiem, że zna już wszystkie szczegóły na temat swojej następnej wizyty w oktagonie amerykańskiego giganta.

Ja ci powiem tak: ja od wczorajszego wieczora wszystko wiem, ale powiedzieć ci nie mogę.

– powiedział cieszynianin.

Wiem co i jak, kiedy.

Jan Błachowicz znajduje się na fali dwóch zwycięstw – niejednogłośną decyzją z Ronald Jacare Souzą oraz przez efektowny nokaut z Luke’iem Rockholdem. Spośród ostatnich siedmiu występów z sześciu wychodził obronną ręką, jedynej porażki doznając w lutym z rąk Thiago Santosa.

Polak stwierdził, że od pojedynku o pas mistrzowski, którego los rozstrzygnie się podczas lutowej gali UFC 247 w Houston, gdzie Jon Jones powalczy o jego obronę z dybiącym nań Dominickiem Reyesem, dzieli go jedna wiktoria.

Jedna (walka do mistrza), bo jeżeli wygram następną, to myślę, że następna będzie już o mistrza.

– powiedział reprezentant Berkutu WCA Fight Team.

Póki co nie wiadomo, kto będzie rywalem Jana Błachowicza, ani kiedy dojdzie do pojedynku. Polski zawodnik nie ukrywał jednak, że najbardziej interesuje go występ podczas marcowej gali w Londynie.
Zapowiadał też, że interesują go wyłącznie rywale ze ścisłej czołówki. Tam natomiast w grze pozostają Anthony Smith, Corey Anderson oraz sposobiący się do powrotu Alexander Gustafsson. O ile nadymany zwycięstwem z Johnnym Walkerem Overtime zapowiadał już wielokrotnie, że interesuje go wyłącznie starcie o tytuł mistrzowski, to wydaje się, że pojedynki Cieszyńskiego Księcia z Lwim Sercem lub rewanż z Maulerem jak najbardziej wchodzą w grę.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

Cały wywiad poniżej:

*****

„Wyjdę do każdego z tej listy” – Conor McGregor wskazuje potencjalnych rywali na powrót

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button