UFC

Weili Zhang vs. Tecia Torres na UFC 235

Ważny dla układu sił w kategorii słomkowej pojedynek pomiędzy idącą jak burza Weili Zhang i walczącą o powrót na zwycięskie tory Tecią Torres został dodany do rozpiski gali UFC 235.

Matchmakerzy UFC skończyli z walkami na przetarcie dla mierzącej w najwyższe cele w wadze słomkowej Weili Zhang (18-1). Chińska zawodniczka powróci do akcji 2 marca w Las Vegas, podczas gali UFC 235 mierząc się z Tecią Torres (10-3), o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy.
29-letnia Chinka doznała tylko jednej zawodowej porażki – w debiucie przed pięcioma laty. Znajduje się zatem na fali osiemnastu zwycięstw, w tym aż szesnastu przed czasem. Dwa ostatnie odniosła już pod sztandarem UFC, w debiucie wypunktowując Danielle Taylor, by przed tygodniem podczas gali UFC Fight Night 141 zdemolować i w pierwszej rundzie poddać Jessicę Aguilar.

Sklasyfikowana na 6. miejscu w rankingu wagi słomkowej Tecia Torres w 2017 roku wygrała wszystkie trzy walki, ale obecnego do udanych nie zaliczy. Stoczyła dwa pojedynki, oba przegrywając. W lutym została rozbita i wypunktowana przez Jessicę Andrade, a pięć miesięcy później podczas gali UFC on FOX 30 przez Joannę Jędrzejczyk.

Rozpiska UFC 235

170 lbs: Nick Diaz (26-9) vs. Jorge Masvidal (32-13)
115 lbs: Weili Zhang (18-1) vs. Tecia Torres (10-3)

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Back to top button