UFC

„W tym momencie walki już nie chciał tam być” – Nate Diaz skubie medialnie Jorge Masvidala

Nate Diaz przed kilkoma dniami przebąkiwał o zakończeniu kariery MMA, ale… Na mieście inne są już treście.

Przegrawszy z Jorge Masvidalem w walce wieczoru gali UFC 244, Nate Diaz natychmiast zaapelował o rewanżowe starcie – tylko po to, by dwa dni później w nieszczególnie zawoalowany sposób zasugerować, że więcej walczyć nie zamierza, a rewanż „jebie”.

Gamebred zdążył nawet zapowiedzieć, że gdyby jednak Diaz zdanie kiedyś zmienił, będzie na niego czekał, ale… W Stockton sytuacja zmienia się jednak dynamicznie. Zapytany bowiem wczoraj przez dziennikarza Ariela Helwaniego właśnie o wspomniany wpis sugerujący plany emerytalne, Nate Diaz nie pozostawił w temacie wątpliwości.

Kto powiedział, że przeszedłem na emeryturę? Mogę się bić nawet dzisiaj.

– powiedział stocktończyk.

Na tym jednak nie koniec, bo Nate po raz kolejny zasugerował, że gdyby nie przerwanie walki przez sędziego po trzeciej rundzie, odwróciłby jej losy.

W tym momencie w walce on i ja zdaliśmy sobie sprawę, że on nie chce już tam być.

Stocktończyk nawiązuje do końcówki trzeciej rundy, gdy będąc z pleców, zaczął okładać Masvidala, który, nawiasem mówiąc, zdążył w międzyczasie posłać mu kilka uśmiechów i całusa.

https://twitter.com/streetfitebanch/status/1191138636558983168?s=20

Rzecz jednak w tym, że chwilę potem młodszy ze stocktońskich braci, zainkasował serię uderzeń i łokci z góry, który to fragment nie jest już na powyższym nagraniu uwzględniony.

Tak czy inaczej, wszystko w tej chwili wskazuje na to, że Nate Diaz nigdzie się jeszcze nie wybiera. Pytanie, czy nadal absolutnym priorytetem pozostaje dla niego rewanżowa konfrontacja z Jorge Masvidalem? Nie sposób bowiem wykluczyć, że osobliwym sposobem skonstatował, że jednak pojedynek ten wygrał, łamiąc rywala w końcówce trzeciej rundy, wobec czego rewanż nie jest mu do niczego potrzebny.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Conor McGregor w medialnej ekstazie po porażce Abubakara Nurmagomedova – kasuje wpisy

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button