Vitor Belfort z osobliwym komentarzem po porażce z Lyoto Machidą

Nieformalnie emerytowany już Vitor Belfort zabrał głos po porażce z Lyoto Machidą podczas gali UFC 224 w Rio de Janeiro.

Nie tak pożegnanie z UFC wyobrażał sobie na pewno Vitor Belfort. Podczas gali UFC 224 w Brazylii Phenom przegrał bowiem przez nokaut z Lyoto Machidą, który ustrzelił go soczystym kopnięciem frontalnym na głowę – jak żywo przypominającym to, jakim w 2011 roku znokautował go Anderson Silva.

I właśnie do wspomnianego kopnięcia Pająka Vitor nawiązał w swoim pierwszym wpisie w mediach społecznościowych po porażce ze Smokiem.

Kto powiedział, że piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce… Pełen szacunek dla Lyoto Machidy.
Po walce Belfort – będący jedynym zawodnikiem w historii UFC, który przegrał dwie walki przez nokauty z frontalnego kopnięcia – złożył rękawice w oktagonie na znak zakończenia kariery. Czy jednak było to tylko pożegnanie z UFC – na tę chwilę nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że przed galą Phenom zdradził, że marzy mu się walka z Fedorem Emelianenko.

*****

„Stracicie przez to gówno miliony fanów! Je*ać Bellatora!” – Paul Daley ruga organizację w trakcie walki z Jonem Fitchem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply