Fight NightsRosyjskie MMA

Vitaly Minakov vs. Antonio Silva w czerwcu na Fight Nights

Vitaly Minakov i Antonio „Big Foot” Silva skrzyżują rękawice na początku czerwca pod banderą rosyjskiej organizacji Fight Nights.

Pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy czołowym rosyjskim ciężkim – przez wielu uważanym za najlepszego – Vitalym Minakovem (19-0) i zaprawionym w bojach byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego UFC Antonio Big Footem Silvą (19-11, 1 NC) odbędzie się 2 lipca podczas gali Fight Nights. Informację, która pierwotnie pojawiła się na Instagramie Rosjanina, potwierdził portal ValeTudo.ru.

https://www.instagram.com/p/BRc8lkDlYBO/
32-letni Minakov ostatnio był widziany w akcji w lutym tego roku, podczas gali Fight Nights 59 po bardzo trudnym boju nokautując DJ-a Lindermana. Wcześniej jego ofiarą padali Peter Graham, Josh Copeland, Geronimo dos Santos i Adam Maciejewski.

Poniżej walka z Lindermanem:

Z kolei Silva po trzech porażkach z rzędu rozstał się z UFC. Od tamtego czasu stoczył tylko jedną walkę, w listopadzie zeszłego roku podczas gali German Titov Boxing Fight Night przegrywając w zażartej walce z Ivanem Shtyrkovem. Tamtym starciem niegdysiejszy pogromca Fedora Emelianenki zyskał sobie jednak rzeszę fanów w Rosji i od dłuższego czasu zapowiadał, że kolejny pojedynek również stoczy na ziemiach rosyjskich.

Poniżej walka Silvy ze Shtyrkovem:

https://www.youtube.com/watch?v=UUeWATq3VHQ

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button