Bellator

(VIDEO) Yaroslav Amosov wydobył pas mistrzowski, który przetrwał bombardowanie

Pomimo wojennego zgiełku Yaroslav Amosov nie zapomina o swoim statusie mistrza Bellatora.
Wywiózłszy rodzinę w bezpieczne miejsce, niepokonany mistrz kategorii półśredniej Bellatora Yaroslav Amosov wrócił na pochłoniętą wojną Ukrainę, aby walczyć z rosyjskimi najeźdźcami.
Przed dwoma tygodniami Dynamo opublikował przejmujące nagranie, wśród huku spadających bomb apelując do rosyjskiej społeczności o nieuleganie propagandzie.

Tym razem Ukrainiec uderzył w odrobinę bardziej optymistyczne – jak na sytuację – tony.

Na profilach Bellatora pojawiło się nagranie, na którym Amosov z uśmiechem na twarzy wyłania się z jakiejś dziury w uszkodzonym prawdopodobnie budynku, wynosząc ze sobą zawinięty bezpiecznie pas mistrzowski Bellatora.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Ten pas ma za sobą kawał historii – napisał Amosov obok nagrania. – Teraz już go nie oddam. Mama schowała go w bezpieczne miejsce i przetrwał bombardowanie.

Mogący pochwalić się fantastycznym bilansem 26-0 Ukrainiec miał pierwotnie stanąć do pierwszej obrony złota podczas majowej gali w Londynie, gdzie wyszykowano mu Michaela Page’a.
28-latek z oczywistych względów wycofał się z występu. Jego miejsce zajął Logan Storley. Na szali jego walki z Venomem znajdzie się tymczasowy tytuł mistrzowski 170 funtów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button