UFC

(VIDEO) „Widzę tutaj tego sku*wiela” – Luke Rockhold zrugał dziennikarza podczas konferencji prasowej za znieważenie Marlona Very

Powracający do akcji po ponad 3-letniej przerwie Luke Rockhold nie zostawił suchej nitki na dziennikarzu, który kilka dni temu przeprowadził wywiad z jego klubowym kolega Marlonem Verą.
Zagotował się nie na żarty Luke Rockhold podczas środowej konferencji prasowej przed sobotnią galą UFC 278 w Salt Lake City, gdzie skrzyżuje rękawice z Paulo Costą. Amerykanin zrugał dziennikarza Shawny Macka z Full Send Podcast, oskarżając go o obraźliwe potraktowanie Marlona Very, z którym ten kilka dni temu przeprowadził wywiad.

Podczas rzeczonej konferencji prasowej były mistrz wagi średniej UFC i Strikeforce nie zostawił suchej nitki na strukturze płacy w UFC – dość powiedzieć, że wywiad jako jedyny nie został opublikowany na oficjalnym kanale amerykańskiego giganta na You Tube – z tematu tegoż płynnie przechodząc w atak na wspomnianego dziennikarza Full Send Podcast.
– Jeśli mi tego nie dadzą, do widzenia – powiedział Luke, zapowiadając, że po sobotnim zwycięstwie weźmie tylko titleshot. – Żadnej łaski mi nie robią, nie potrzebuję niczego. Dlatego mogę być takim człowiekiem, jakim jestem dzisiaj. Mówić przed wami, jaki jest naprawdę.

– Patrzę na was wszystkich i widzę tego skurwiela tutaj – wskazał palcem na reportera. – Musisz, kurwa, porządnie odrabiać swoją pracę domową. Ta cała zdegenerowana kultura z tymi wszystkimi jebanymi Barstool Sports, Full Send Podcast… Masz odrabiać swoją jebaną pracę domową. Nie możesz podchodzić do Chito, żeby wręczać mu, kurwa, meksykańską maskę (zapaśniczą). Jego kultura to Ekwador, skurwielu. Odrabiaj pracę domową.

Shawny Mack zadumał się na chwilę.

– To nie miało żadnego związku z jego pochodzeniem – wydukał niepewnie. – Byłem po prostu w San Diego, brachu…

– Dałeś mu meksykańską maskę i powiedziałeś: „To twoja kultura” – wszedł mu szybko w słowo Luke. – Maska z zapasów. Powiedziałeś coś w tym stylu. Znieważyłeś go i jego kraj.– Praca dziennikarza – kontynuował Rockhold – polega na odrabianiu pracy domowej. Trzeba naprawdę zrozumieć, co… Wiem, że macie carte blanche, bo Dana jest teraz waszym, kurwa, partnerem, ale, do kurwy nędzy, odrabiajcie swoją pierdoloną pracę domową. Stwórzcie lepsze wzorce. Nie promujcie złych wzorców wśród dzieciaków.

Mając czas na zebranie myśli, dziennikarz przystąpił do kontrataku.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Jason House, który jest jego menadżerem, jest też moim przyjacielem – powiedział Mack. – Zanim zrobiłem wywiad, zwróciłem się do niego. Mówię: Jasonie, kupiłem te rzeczy w sklepie. Nie miało to żadnego związku z kulturą Chito. To były po prostu takie gadżety.

– Powiązałeś je z nim, robiąc z niego Meksykanina – odparł Luke.

– Nie zrobiłem tego.

– Ale on tak to odebrał. To meksykańska kultura.
– Ale gdzie w tym wywiadzie nazwałem go Meksykaninem? Tak czy inaczej, skonsultowałem to z Jasonem…

– Wiem, wiem. Mówię tylko, żebyś odrabiał wcześniej prace domową. Tworzysz wtedy lepsze wzorce, stary. Do tego się to sprowadza.

– Rozumiem, brachu. Jak jednak mówię, nie było tam…

– Jasne. Rozumiem. Po prostu mówię. Na przyszłość.

– Oglądałeś jakieś inne z naszych wywiadów?

– Nie.
Co ciekawe, Shawny Mack to dokładnie ten sam dziennikarz, którego kilka tygodni temu stocktońskim liściem potraktował Nate Diaz. Opowiadając później o tej scysji, Mack przyznał, że prawdopodobnie na takiego wychowawczego liścia zasłużył.

Poniżej wywiad, o który Luke posprzeczał się z dziennikarzem oraz przytoczona wyżej wymiana uprzejmości.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button