KSWPolskie MMA

(VIDEO) Udusił! Jakub Wikłacz poddał faworyzowanego Antuna Racicia!

Jakub Wikłacz odniósł najcenniejszy zwycięstwo w karierze, poddając w pierwszej rundzie Antuna Racicia.

Gremialnie skreślany Jakub Wikłacz (12-3-1) poddał w pierwszej rundzie faworyzowanego Antuna Racicia (25-10-1) podczas gali KSW 63 w Warszawie.
Po serii ostrych wymian na otwarcie pojedynku Racic poszukał sprowadzenia, podczas gdy Wikłacz złapał gilotynę. Chorwat wydostał się, starając się utrzymać pozycję na górze. Polak wił się jak zły, aby przetoczyć rywala i… Uczynił to! Kapitalne przetoczenie!
Były mistrz zdołał jednak szybko wrócić na nogi, wbijając Wikłacza w ogrodzenie. Tam starał się obalać, podczas gdy Polak atakował krótkimi uderzeniami, broniąc się przed wylądowaniem na plecach.

Chorwat ponownie obalił rywala, ale… reprezentant olsztyńskiego Arrachionu ponownie zaczął pracować nad gilotyną, tym razem zapinając duszenie znacznie ciaśniej. W poczynania Racicia wkradła się panika… Coraz większa i większa… Wikłacz ciągnął jak zły! Klepie! Chorwat poddał walkę!

Jakub Wikłacz odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem KSW, włączając się do rozgrywki mistrzowskiej w wadze koguciej.

Dla Antuna Racicia jest to druga przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button