Rosyjskie MMA

(VIDEO) Szalone walki na gołe pięści w Rosji! Trup ścielił się gęsto! „Ryży Tarzan” znów zwycięski!

Vyacheslav Datsik nie daje o sobie zapomnieć – Ryży Tarzan odniósł czwarte już w tym roku zwycięstwo.

Cieszący się w Rosji niesłabnącą popularnością Vyacheslav Datsik odniósł w piątek już czwarte zwycięstwo w tym roku. Niesłynący z nieposzkalowanej opinii 40-letni petersburżanin, który od zawsze borykał się z problemami z prawem, wziął udział w gali prężnie rozwijającej się organizacji Top Dog w Moskwie.
Pomimo że walki w ramach Top Dog toczą się na gołe pięści, starcie Ryżego Tarzana z niejakim Randym Rendine odbyło się w rękawicach MMA. Było zaplanowane na trzy rundy po dwie minuty.
Rosjanin nie potrzebował jednak aż tyle czasu na rozprawienie się z Brytyjczykiem. W niecodziennej scenerii – pojedynki w Top Dog odbywają się w kole otoczonym snopkami siana – niezwykle agresywnie nastawiony Datsik szybko naruszył rywala jednym z cepów, dwukrotnie posyłając go na deski. Po drugim knockdownie trenerzy Brytyjczyka rzucili ręcznik, poddając swojego zawodnika, choć ten próbował sygnalizować, że nadal jest zdolny do walki.

Trzy wcześniejsze zwycięstwa w tym roku Vyacheslav Datsik odnosił w formule bokserskiej.

Do najbrutalniejszego nokautu podczas transmitowanej też na REN TV piątkowej gali Top Dog doszło jednak w innej walce…

Nie było to jednak jedyne mordercze skończenie tego wieczoru…

https://www.youtube.com/watch?v=2nV0W8Fuabg

Co zaś tyczy się Ryżego Tarzana… To niezwykle barwna, kontrowersyjna i szalona postać na rosyjskiej scenie sportów walki. Za różnorodne występki – okradanie sklepów jubilerskich i sklepów z telefonami czy rajd na komisariat policji w Petersburgu z „uwolnionymi” z domów publicznych prostytutkami – spędził kilka lat w zakładzie psychiatrycznym oraz w więzieniu.

Ma na koncie 29 zawodowych walk w formule MMA, z których wygrał 13 – jego najcenniejszym skalpem pozostaje oczywiście Andrei Arlovski, którego znokautował w swoim debiucie w 1999 roku.Po wyjściu zza krat w 2019 roku petersburżanin wznowił karierę. Stoczył kilka walk kickbokerskich – przegrał między innymi z Jeromem LeBannerem, choć miał w pojedynku tym dobre momenty.

W 2021 roku Datsik skupił się na boksie. Po czwartym z rzędu zwycięstwie ma już konkretne plany na przyszłość – celuje mianowicie w starcie z Alexandrem Emelianenko, z którym od dłuższego czasu toczy medialne spory. Formuła walki? Ryżemu Tarzanowi nie robi to żadnej różnicy!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button