KSWPolskie MMA

(VIDEO) Szalona bijatyka skończona poddaniem! Bohdan Gnidko pokonał Rafała Kijańczuka!

W starciu dwóch bezkompromisowo walczących półciężkich Bohdan Gnidko poddał w pierwszej rundzie Rafała Kijańczuka podczas warszawskiej gali KSW 82.
Bohdan Gnidko (10-0) nadal niepokonany – podczas gali KSW 82 w Warszawie Ukrainiec pokonał Rafała Kijańczuka (12-6).
Gnidko przechwycił nogę kopiącego Kijańczuka, szukając obalenia – Polak bronił się ciosami, rąbiąc wściekle Ukraińca po twarzy. Sporo z tych uderzeń doszło celu, ale Gnidko sprowadził walkę do parteru – ale tam zaatakował nieprzepisowym kolanem na głowę. Sędzia przerwał walkę. Obaj zawodnicy mieli już zakrwawione twarze, rozbite nosy. Po kilku minutach Polak wrócił do gry. Sędzia ukarał Ukraińca odjęciem dwóch aż punktów.

Gnidko od razu poszedł piekielnie agresywnie. Rafał cofał się, rozpuszczające ostre sierpy. Obaj zawodnicy trafili, ale Ukrainiec wpadł w końcu w klincz, na siatce pracując nad obaleniem. Polak bardzo dobrze się jednak bronił. Ba! To on świetnie obalił, co jednak okazało się początkiem jego końca.

Kijańczuk trafił do gardy, ale Gnidko natychmiast świetnie wybrał jego rękę, skręcając się do balachy – Polak nie miał wyboru, natychmiast poddając walkę!

Bohdan Gnidko odniósł tym samym już trzecie z rzędu zwycięstwo przez skończenie w pierwszej rundzie pod sztandarem KSW, najprawdopodobniej torując sobie drogę do mistrzowskiej rozgrywki w wadze półciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button