Fight NightsRosyjskie MMA

(VIDEO) Szalona awantura w Moskwie! Dopiero interwencja policji przerwała bijatykę!

Do ogromnej bijatyki w klatce doszło podczas czwartkowej gali FNG w Moskwie.

Podczas gali AMC Fight Nights Global, która odbyła się w czwartek w Moskwie, doszło do szalonej bijatyki pomiędzy Valdimirem Mineevem i Magomedem Ismailovem.

Już w trakcie gali Mineev i Ismailov wdali się w żywą pogawędkę przy klatce, próbując coś sobie wytłumaczyć. W przerwie między walkami do klatki wszedł najpierw Vladimir, który wyzwał Ismailova. Ten również wszedł do środka.

Na początku nic nie wskazywało na to, że skończy się scenami nieomal dantejskimi. Obaj zawodnicy odpowiadali na pytania prowadzącego wywiad, choć, owszem, uprzejmości sobie nie szczędzili.
Jednak w pewnej chwili Ismailov zamarkował atak prawym sierpem. Mineev instynktownie się odchylił, następnie błyskawicznie odpowiadając lewym prostym i być może delikatnie zahaczając o twarz cofającego się rywala trzymanym w dłoni mikrofonem. Ismailov wyczekał na dogodny moment i niespodziewanie – bo wydawało się przez moment, że sytuacja została opanowana – doskoczył z bezpośrednim prawym sierpowym! i się zaczęło…

Obu zawodników co prawda rozdzielono, ale Mineeva z partyzanta zaskoczył jeden z kaukaskich kompanów Ismailova. Chwilę potem Ismailov i Mineev znów znaleźli się naprzeciwko siebie – ten pierwszy zanurkował pod ciosem tego drugiego, swoim zwyczajem schodzą do jego nogi. Vladimir świetnie się wybronił, ale tylko na chwilę, bo Magomed w końcu położył go na plecach.W klatce kotłowało się kilkadziesiąt osób – zarówno oficjeli, jak i kompanów obu zawodników, którzy ruszyli w sukurs przyjacielowi. Wymiany uprzejmości za pomocą pięści i kopnięć trwały prawie minutę. Wszystko skończyło się dopiero wtedy, gdy do akcji wkroczyła policja.

Obaj zawodnicy mieli już okazję zmierzyć się w klatce w październiku 2018 roku. Po świetnym 5-rundowym boju, który odbył się w ramach gali Fight Nights, sędziowie punktowi orzekli niejednogłośnie o remisie.

Pomijając ten remis z Mineevem, Ismailov wygrał jedenaście ostatnich pojedynków. Jego ofiarami padali ostatnio pod sztandarem ACA Ivan Shtyrkov, Alexander Emelianenko i Artem Frolov.

Vladimir Mineev jest mistrzem kategorii średniej Fight Nights. Ma na koncie – pomijając remis z Ismailovem – siedem kolejnych wiktorii.
Czy Ismailov i Mineev staną do rewanżu? Tego póki co nie wiadomo, ale niewątpliwie dzisiejsza awantura stanowić może mocny medialny fundament pod drugie starcie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button