Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

(VIDEO) Seria kopnięć i kanonada uderzeń! Kamil Oniszczuk demoluje w Petersburgu!

Powracający po ponad rocznej przerwie Kamil Oniszczuk błyskawicznie zdemolował Vladimira Fedina podczas gali ACA 133 w Petersburgu.

Kamil Oniszczuk (9-1) wraca z Petersburga z tarczą. W swoim debiutanckim występie w kategorii średniej – wcześnie wojował w półśredniej – reprezentant Ankosu MMA w niespełna półtorej minuty zdemolował Vladimira Fedina (18-8).

W kluczowej akcji Polak mocno naruszył rywala smagającym kopnięciem na korpus, rzucając go na siatkę. Czując krew, Oniszczuk podkręcił tempo, wyprowadzając dwa kopnięcia na głowę. Rosjanin zdołał je zblokować, ale nadal był mocno naruszony. Kamil dopadł do niego z kombinacją ciosów, poprawiając kolejnym kopnięciem na głowę. Fedin runął na deski, zasypany szybko gradem uderzeń przez Oniszczuka, który nie dał tym samym wyboru sędziemu.

Poniżej nagranie z nokautu.

Dla 25-letniego zawodnika jest to drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem ACA. Poprzednio efektownym kopnięciem na głowę znokautował Krystiana Bielskiego, powracając na zwycięskie tory po jedynej w karierze porażce, jaką w debiutanckim występie w czeczeńskiej organizacji zadał mu na kartach sędziowskich Mindaugas Verzbickas.