Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

(VIDEO) Runął na deski bez życia! Fanstastyczny nokaut Kamila Oniszczuka na ACA 114!

Kamil Oniszczuk odniósł pierwsze zwycięstwo pod sztandarem Absolute Championship Akhmat, brutalnie nokautując Krystiana Bielskiego.

Kamil Oniszczuk (8-1) popisał się fantastycznym nokautem w walce z Krystianem Bielskim (6-3) podczas gali ACA 114 w Łodzi.

Chętnie mieszający pozycje Oniszczuk rozpoczął walkę znacznie lepiej, różnorodnymi kopnięciami terroryzując nacierającego Bielskiego. Jednym z okrężnych kopnięć na korpus bardzo mocno wstrząsnął Bielskim, szukając następnie skończenia. Reprezentant Arrachionu Olsztyn przetrwał jednak trudne chwile, choć zainkasował jeszcze kilka kopnięć na korpus i głowę, którymi umiejętnie pracował młodzian.

Ba, z czasem Bielski sam zdołał dosięgnąć Oniszczuka bardzo dobrymi ciosami, jednym z nich nawet naruszając reprezentanta poznańskiego Ankosu MMA. Kamil sprytnie jednak zażegnał niebezpieczeństwo, przenosząc walkę do parteru. Na górze utrzymał się do końca pierwszej rundy, okolicznościowo dosięgając Bielskiego uderzeniami.

Kamil rozpoczął drugą rundę od serii prób zapaśniczych, ale Krystian utrzymał walkę na nogach, wywierając sporą presję. Aktywność Oniszczuka mocno spadła. Bielski trafił hasającego w bliskim sąsiedztwie siatki rywala dobrymi ciosami, powstrzymując jego kolejne próby obaleń. Zawodnik z Olsztyna polował też na korpus Oniszczuka. Z czasem Kamil odrobinę się uaktywnił – atakował prostymi, kopał na korpus – ale to Bielski cały czas wywierał presję.

Na otwarcie ostatniej rundy Bielski zdzielił Oniszczuka świetnymi sierpami, które doszły czysto. Poprawił prostymi, podczas gdy Kamil odpowiedział smagającymi kopnięciami na korpus i na kolano. To Bielski wywierał jednak presję, zmuszając młodziana do walki ze wstecznego. Do czasu…

Oniszczuk zaatakował kopnięciem na korpus po przekroku, by następnie kompletnie zaskoczyć Bielskiego fantastycznym kopnięciem na głowę, także po przekroku! Krystian runął na deski, ledwie żywy, nie dając sędziemu wyboru – koniec!

24-latek powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po sierpniowej porażce w debiucie w ACA z Mindaugasem Verzbickasem – swojej pierwszej w karierze.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button