KSWPolskie MMA

(VIDEO) Lom-Ali Eskijew zdemolował Dawida Śmiełowskiego na KSW 86!

Rewelacyjnie dysponowany Lom-Ali Eskijew zmasakrował Dawida Śmiełowskiego w ramach gali KSW 86 we Wrocławiu.


Pełne wyniki KSW 86 – tutaj


W bardzo ważnym dla układu sił w kategorii piórkowej pojedynku, do jakiego doszło w ramach gali KSW 86 we Wrocławiu Lom-Ali Eskijew (21-7) pokazał się z kapitalnej strony, zadając pierwszą w karierze porażkę Dawidowi Śmiełowskiemu (10-1).

Eskijew rozpoczął walkę lepiej – po serii badawczych wymian Czeczen naruszył Polaka serią uderzeń na korpus. Śmiełowski przetrwał jednak trudne chwile i wrócił do gry – ale tylko do czasu.

Eskijew ponownie potraktował Polaka prostym na korpus, okrutnie go naruszając. Zgiął się Dawid w pół, podczas gdy reprezentant Niemiec wściekle zaatakował. Wpadł w klincz, gdzie efektownie przewrócił rywala haczeniem.

Eskijew utorował sobie drogę do krucyfiksu, kapitalnie kontrolując Śmiełowskiego. Zrzucał też ciosy i krótkie łokcie z góry, mocno rozcinając Polaka. Królik wił się jak zły, próbując wydostać się z fatalnej pozycji, ale Lom-Ali rewelacyjnie utrzymywał się na górze, zrzucając kolejne uderzenia. Twarz Śmiełowskiego była już zmasakrowana.

Sędzia nawoływał Królika, aby poprawił swoją pozycję. Ten nie był jednak w stanie tego zrobić, podczas gdy Eskijew rozpuścił kolejne uderzenia. Sędzia w końcu zlitował się nad porozbijanym Polakiem, przerywając zawody i oszczędzając mu dalszych cierpień.

Lom-Ali Eskijew powrócił tym samym na drogę zwycięstw po dwóch porażkach. Jego bilans nad Wisłą wynosi 4-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button