Polskie MMAUFC

(VIDEO) Jeremiah Wells ustrzelił Warlleya Alvesa

Jeremiah Wells rozpoczął przygodę z UFC z nie lada przytupem, nokautując Warlleya Alvesa.

Debiutujący w oktagonie Jeremiah Wells (9-2-1), który wziął walkę z Warlleyem Alvesem (14-5), ciężko znokautował faworyzowanego Brazylijczyka podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Już w pierwszej wymianie Wells przewrócił tracącego i tak równowagę Alvesa, przez kilkadziesiąt sekund kontrolując go z góry i okolicznościowo zrzucając mocne uderzenia. Brazylijczyk wrócił w końcu na nogi, ale tam debiutujący w oktagonie Amerykanin rozpuszczał potężne sierpy, szukając skończenia.

W końcówce rundy Brazylijczyk zaczął jednak łapać rytm, przepuszczając sporo cepów ze strony rywala. W ostatnich sekundach poszukał jeszcze gilotyny, wykorzystując technikę do znalezienia się na górze.

Już w jednej z pierwszych akcji w drugiej odsłonie Alves spróbował niskiego kopnięcia, które okazało się początkiem jego końca. Amerykanin ruszył bowiem z kontrą, trafiając odwróconego bokiem Brazylijczyka potężnym prawym sierpowym. Alves runął na deski, Wells przeleciał nad nim, szybko zbierając się na nogi. Gdy to samo spróbował uczynić mocno już naruszony Alves, Wells ściął go kolejnym ciosem, dzieła zniszczenia dopełniając bombami z góry.

Tym samym Warlley Alves od trzech lat przeplata zwycięstwa z porażkami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Gane vs. Volkov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button