Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

(VIDEO) Jak Boa Dusiciel! Haratyk powrócił z dalekiej podróży, poddał Bekoeva!

Niesamowity powrót w Mińsku zanotował Rafał Haratyk, poddając w trzeciej rundzie Azamata Bekoeva.

Rafał Haratyk (15-4-2) powrócił z dalekiej podróży, poddając w trzeciej rundzie Azamata Bekoeva (12-3) podczas gali ACA 128 w Mińsku.

Haratyk rozpoczął agresywniej, rąbiąc lowkingami. Zdzielił rywala srogim krzyżowym, ale zainkasował soczysta kontrę sierpem. Niespełna minutę po rozpoczęciu zawodów Bekoev zszedł do nóg Polaka, kładąc go na plecach na środku klatki.

Haratyk z czasem wrócił na nogi, ale nie był w stanie zrzucić z siebie rywala, chwilę potem wyniesiony ponownie lądując na plecach. Rafał starał się dystansować, ale Bekoev trzymał go na plecach. Nasz zawodnik zdołał wrócić jednak na nogi, ale tylko na chwilę – Rosjanin szybko ponownie go dopadł, przenosząc walkę do parteru. Polak z czasem zdołał wrócić na nogi, ale tylko po to, by chwilę potem wylądować ponownie na dole – wyniesiony i obalony przez Bekoeva. Runda pierwsza dobiegła końca.

Polski Czołg poszukał ostrych uderzeń na otwarcie drugiej odsłony, ale Bekoev nie dał się ustrzelić – choć zainkasował kilka ciosów. Rosjanin w końcu zszedł dynamicznie pod uderzeniami do nóg polskiego zawodnika, układając go po krótkiej walce na plecach.

Ofensywy ze strony Bekoeva nie było jednak zbyt wiele, bo Haratyk wił się cały czas jak zły, szukając powrotu na nogi. Nie miał jednak pomysłu na to, jak wstać spod ciężkiego Rosjanina.

Po minucie szermierki w stójce w trzeciej rundzie Bekoev poszukał obalenia, ale tym razem Haratyk dobrze się wybronił, z czasem rozrywając klincz z ładnym łokciem na głowę. Chwilę potem Bekoev ponownie zszedł do nóg Haratyka… Nadziewając się na kolano! Prawie jak Marcin Held z Damirem Hadzoviciem, jak Aljamain Sterling z Marlonem Moraesem! Przetrwał jednak, chwytając Polaka, by zwolnić akcję! Haratyk złapał z czasem dystans, ale zainkasował w wymianie mocny sierp. Jednak widząc, że Rosjanin nadal nie doszedł do siebie, ruszył do ataków, zasypując go gradem uderzeń.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Bekoev próbował się kręcić, wić, wrócić na nogi albo odwrócić pozycję. Haratyk świetnie jednak utrzymywał dogodną pozycję, rozpuszczając co jakiś czas ręce.

W końcu Polski Czołg utorował sobie drogę do dźwigni na kark, w stylu Alexeia Oleinika… Ciągnął jak zły… Ciągnął… Bekoev nie wytrzymał, odklepał!

Polski średni odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem ACA, szlifując swój bilans w czeczeńskiej organizacji do 4-1.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button