KSWPolskie MMA

(VIDEO) Głuche echo po atomowych kopnięciach Soldicia! Mamed w hulance z workiem bokserskim!

Mistrzowie KSW Mamed Khalidov i Roberto Soldić opublikowali migawki z treningów do wspólnej walki.
Kilkanaście dni temu przez nadwiślańską scenę MMA przetoczyła się nowina o zestawieniu szlagierowo zapowiadającego się pojedynku pomiędzy dwoma mistrzami – dzierżącym złoto wagi średniej Mamedem Khalidovem i dybiącym na jego tron mistrzem 77 kilogramów Roberto Soldiciem.
Póki co nie wiadomo natomiast, kiedy dojdzie do walki. Jej termin zostanie ogłoszony 23 października przy okazji gali KSW 64 w Łodzi. Wtedy też obaj zawodnicy staną do pierwszego po ogłoszeniu starcia staredownu.

W międzyczasie żaden z nich gruszek w popiele nie zasypia. Obaj podkręcają atmosferę, publikując w mediach społecznościowych migawki z treningów.

Rozpędzony serią sześciu zwycięstw chorwacki Robocop zaprezentował formę na tarczach, rąbiąc srogimi kombinacjami kończonymi atomowymi kopnięciami zakroczną nogą, po których salę wypełniało głuche echo.– Praca wre – napisał obok nagrań.

Z kolei Mamed Khalidov umieścił na Instagramie migawki z bokserskiej pracy na worku.

– Jaram się kolejnym wyzwaniem jak małolat i się nie mogę doczekać – napisał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Bukmacherzy początkowo nieznacznie faworyzowali młodszego o półtorej dekady Chorwata w stosunku 1.70 – 2.03. Z czasem różnice w kursach wzrosły. Obecnie zwycięstwo Roberto Soldicia jest wyceniane na 1.50, podczas gdy wygrana Mameda Khalidova – na 2.59.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button