Bukmacher MMAKSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMA

Kursy bukmacherskie na walkę Mamed Khalidov vs. Roberto Soldić ujawnione!

Bukmacherzy zaprezentowali kursy na szlagierowo zapowiadającą się walkę Mamed Khalidov vs. Roberto Soldić.
Poniedziałkowym wieczorem nadwiślańską scenę MMA lotem błyskawicy obiegła informacja o zestawieniu hitowo zapowiadającego się starcia na szczycie kategorii średniej pomiędzy jej mistrzem Mamedem Khalidovem i łypiącym w kierunku drugiego pasa królem 77 kilogramów Roberto Soldiciem.

Nie ujawniono jeszcze terminu pojedynku. Ten zostanie ogłoszony przy okazji zaplanowanej na 23 października gali KSW 64 w Łodzi, gdzie obaj zawodnicy po raz pierwszy spojrzą sobie w oczy.
Tymczasem na stronie naszego partnera FORTUNY Online natychmiast opublikowany kursy bukmacherskie na starcie Mamed Khalidov vs. Roberto Soldić.

W roli minimalnego faworyta bukmacherzy obsadzili Robocopa, młodszego aż o piętnaście lat od rywala. Kurs na zwycięstwo rozpędzonego serią sześciu zwycięstw – w tym pięciu przez nokauty – Chorwata wynosi 1.70. Wiktoria zaprawionego w bojach Mameda Khalidova, który był ostatnio widziany w akcji w październiku zeszłego roku, spektakularnie nokautując w rewanżu Scotta Askhama, jest z kolei wyceniana na 2.03.

Kursy bukmacherskie na Khalidov vs. Soldić

Zwycięstwo Mameda Khalidova – 2.03
Zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.70

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Zobacz walkę Błachowicza na żywo w Abu Dhabi!

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button