Bez kategorii

(VIDEO) Ciężki nokaut w barze! Joe Schilling ustrzelił podchmielonego krawaciarza!

Joe Schilling dopisał do swojego bilansu kolejny nokaut – tym razem w barze na nieświadomym niczego jegomościu.

Kilka dni temu ociekający jeszcze krwią po wygranej – w kontrowersyjnych okolicznościach ale jednak – walce na gołe pięści Hector Lombard potraktował niespodziewającego się niczego Lorenzo Hunta soczystą kombinacją dwóch sierpowych.
Tym razem do odrobinę podobnej scysji, która dla zaatakowanego skończyła się jednak znacznie gorzej, doszło w jednym z barów w Stanach Zjednoczonych. Bohaterami zajścia: jegomość w krawacie i srogi zawodnik kickboxingu, ale nieradzący sobie zdecydowanie w formule MMA Joe Schilling.
Na nagraniu, które jako pierwszy opublikował zresztą właśnie Schilling, później je usuwając – w przestrzeni medialnej nic jednak nie ginie – widać dobrze bawiącego się, wesoło gestykulującego mężczyznę w jasnej koszuli i krawacie, postury przeciętnej, nieco krągłej.

Człek ten nie zauważył idącego za nim Schillinga, który przechodząc, delikatnie go przestawił, aby zrobić sobie miejsce. Nieświadomemu zagrożenia krawaciarzowi – prawdopodobnie już nieźle podchmieloneu – który najwyraźniej na swoją zgubę nie zdążył przeczytać napisu na plecach Schillinga „ring, cage, parking lot”, włączył się w tej chwili tryb nieśmiertelności. Krzyknął do odchodzącego Joego „Hey!”, dodając później jeszcze jakieś słowa, których jednak na nagraniu nie słychać.

Schilling natychmiast odwrócił się, podszedł bliżej… Pewny siebie krawaciarz pochylił się w kierunku zawodnika MMA, który ni stąd, ni zowąd potraktował go ostrą kombinacją prawego i lewego. Już pierwszy ten cios znokautował nieszczęśnika, który runął na deski jak długi. Schilling rzucił jeszcze do nieprzytomnej ofiary kilka słów z góry i oddalił się.Co doprowadziło do tak szybkiej eskalacji? Otóż, w usuniętym już wpisie Schilling ułożył sobie politpoprawną i stawiającą go wręcz w roli bohatera narrację – stwierdził mianowicie, że krawaciarz wcześniej obrażał rasistowskimi określeniami kelnerkę. Ile w tym prawdy, Bóg jeden raczy wiedzieć.

Poniżej całe zajście oraz moment nokautu.
37-letni już Joe Schilling nie był widziany w akcji od 2019 roku, gdy przegrał w formule MMA pod sztandarem Bellatora z Tonym Johnsonem. Jego bilans tamże wynosi 4-6.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button