UFC

(VIDEO) „Ciągle się jeszcze uśmiechamy, ale niedługo żadnych uśmiechów nie będzie” – Khabib przekonany, że Mateusz Gamrot będzie kolejnym rywalem Islama Makhacheva

Mateusz Gamrot i Khabib Nurmagomedov po raz kolejny zamienili kilka słów – ale tym razem ich rozmowę uchwyciły to kamery UFC.
W najnowszej odsłonie serii Embedded promującej dzisiejszą galę UFC 280, która odbędzie się w Abu Zabi, kamery uchwyciły spotkanie i krótką pogawędkę Mateusza Gamrota z byłym niepokonanym mistrzem wagi lekkiej Khabibem Nurmagomedovem.

Od czerwcowego zwycięstwa Polaka z Armanem Tsarukyanem po fantastycznym widowisku zapaśniczym, które śledził z pierwszego rzędu trybun UFC APEX, Dagestańczyk nie ukrywa wielkiego uznania dla umiejętności Gamera, wróżąc mu rychłe starcie z Islamem Makhachevem o tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.
Dagestański Orzeł jest przekonany, że dzisiejszy pojedynek Polaka z Beneilem Dariushem na UFC 280 w Abu Zabi to 100-procentowy eliminator do mistrzowskiego boju ze zwycięzcą walki wieczoru, w której bezkrólewie w 155 funtach zakończą wspomniany Islam Makhachev i Charles Oliveira.

W drodze na piątkowe medialne ważenie przed galą Mateusz i Khabib w bardzo przyjacielskiej atmosferze mieli okazję ponownie zamienić kilka słów.

– Teraz ciągle się jeszcze uśmiechamy – powiedział wesoło Dagestańczyk. – Już niedługo nie będzie żadnych uśmiechów.

– Tak, już niedługo – przytaknął Mateusz.

– Ty i Islam. Ty i Islam.

– Tak, spotkamy się.– Wtedy już żadnych uśmiechów nie będzie. Gdy będziecie walczyć, nie będzie już żadnych uśmiechów.

– Jasne, jasne – powiedział Polak. – Sport. Rywalizacja sportowa.

– To przyszły pretendent, bracie – Khabib wskazał na Mateusza, spoglądając w kamerę. – Przyszły pretendent. Jest bardzo ciężko powstrzymać zapasy. Bardzo ciężko. Musisz go znokautować, bo inaczej przegrasz.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Aby prognozy Nurmagomedova nabrały realnych kształtów, Makhachev i Gamrot muszą odnieść dzisiaj zwycięstwa w Abu Zabi. Czy wygrają? Szczegółową analizę starcia Polaka z Amerykaninem przedstawiliśmy tutaj, a Dagestańczyka z Brazylijczykiem – tutaj.

Przypominamy, że Fortuna dla nowych graczy przygotowała 200 PLN za zwycięstwo Gamera. Szczegóły – tutaj.
Artykuły poświęcone gali

Analiza i typ na walkę Gamrot vs. Dariush
Analiza i typ na walkę Oliveira vs. Makhachev
Typowanie gali
Przegląd najciekawszych kursów

Cały odcinek Embedded poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button