Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Gamrota? Przegląd bukmacherski #78 – UFC 280: Oliveira vs. Makhachev

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 280: Oliveira vs. Makhachev, która odbędzie się dziś w Abu Zabi.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 78. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 280.

Mateusz Gamrot vs. Beneil Dariush 1.48 – 2.65

Szczegółowo starciu temu przyjrzałem się w niniejszej analizie.

W roli niewielkiego faworyta widzę Mateusza Gamrota. W ogólnym rozrachunku postrzegam bowiem tę walkę jako konfrontację agresji i siły ze sprytem i techniką. Te pierwsze cechy przypisuję oczywiście Beneilowi Dariushowi, a te drugie Polakowi – i wyżej sobie cenie te ostatnie.

Jak natomiast starcie to wygląda z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, 1.48 na zwycięstwo Mateusza Gamrota szału nie robi. Jedynie gdyby wpleść tu wątek patriotyczny, wówczas można się nad nim zadumać.

Pochyliłbym się natomiast nad dwoma innymi kursami – 1.60 na to, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję oraz 2.25 na triumf Gamera w ten właśnie sposób. Obaj zawodnicy są bowiem bardzo trudni do skończenia, a skoro faworyzuję Polaka, to…

Nowi gracze mogą natomiast pochylić się nad promocją Fortuny, w której za wygraną Gamera można otrzymać 200 PLN – szczegóły tutaj.

Zwycięstwo Mateusza Gamrota – 1.48
Zwycięstwo Beneila Dariusha – 2.65
Zwycięstwo Mateusza Gamrota na punkty lub przez techniczną decyzję – 2.25
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję – 1.60

Charles Oliveira vs. Islam Makhachev 2.34 – 1.60

Do obszernej analizy tej fascynująco zapowiadającej się walki zapraszam tutaj. Minimalnie faworyzuję Islama Makhacheva, co przy aktualnych kursach oznacza, że 1.60 na jego wiktorię nie zachwyca. Rozumiem fanów, którzy skuszą się na kurs 2.34 na triumf Charlesa Oliveiry, choć sam byłbym jednak ostrożny.

Źle nie wygląda kurs 2.75 na to, że walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Obaj zawodnicy są bowiem trudni do poddania, a przy takiej agresji, jakiej spodziewam się po Brazylijczyku, poddaję w wątpliwość, aby o wyniku walki decydowali sędziowie punktowi.Zwycięstwo Charlesa Oliveiry – 2.34
Zwycięstwo Islama Makhacheva – 1.60
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.75

Petr Yan vs. Sean O’Malley 1.35 – 3.21

W roli faworyta widzę tutaj oczywiście Petra Yana, ale jeśli starcie to toczyło będzie się przede wszystkim na nogach – a Rosjanin nie jest typem zawodnika, który chętnie poszukuje obaleń – to Sean O’Malley naprawdę nie będzie stał tutaj na straconej pozycji. Amerykanin to bardzo ruchliwy, szybki, dysponujący dobrymi gabarytami stójkowicz z długimi prostymi, kreatywnymi kopnięciami i smykałką do kontry. Jeśli będzie w stanie trzymać Rosjanina na dystans – a pomóc powinien mu w tym duży oktagon – to kto wie, czy nie sprawi w Abu Zabi niespodzianki.

Zwycięstwo Petra Yana – 1.35
Zwycięstwo Seana O’Malleya – 3.21

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo TJ-a Dillashawa – 2.30

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button