UFC

(VIDEO) Bajeczna obrotówka i mordercze GNP! Shavkat Rakhmonov znów zachwyca!

Shavkat Rakhmonov potwierdził niesamowity talent, efektownie nokautując Carlstona Harrisa podczas gali UFC FN w Las Vegas
Shavkat Rakhmonov (15-0) obronił nieskazitelny bilans, demolując niepokonanego wcześniej w oktagonie amerykańskiego giganta Carlstona Harrisa (17-5) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Od początku Kazach kontrolował walkę, utrzymując rywala na dystans ciosami prostymi. Dobrze kontrolował jego poczynania pracą na nogach, przepuszczając obszerne na ogół uderzenia Harrisa.Obrotowym kopnięciem na korpus wyraźnie naruszył zawodnika z Gujany, ruszając potem do ostrego ataku. Poprawił ciosami, później z latającym kolanem wpadając w klincz. Próbował przewrócić Harrisa, ale ten kapitalnie utrzymał się na nogach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Gdy walka wróciła na środek oktagonu, przewagi techniki, szybkości i arsenału Kazacha nie podlegały dyskusji. Rakhmonov posłał rywala na deski obrotówką na głowę – nie weszła czysto, ale wystarczająćo mocno, aby naruszyć Harrisa – następnie dobijając go z góry precyzyjnymi uderzeniami.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1490140769327452162?s=20&t=kaArpARAfs4m0HdFIko9LQ
Dla 27-latka była to już trzecia wygrana z rzędu w oktagonie UFC – i trzecia przed czasem. Coraz śmielej puka on do drzwi czołowej piętnastki wagi półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button