Ujawniono kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Prochazka

Bukmacherzy opublikowali kursy na potencjalne starcie Jana Błachowicza z Jirim Prochazką.

W walce wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas Jiri Prochazka brutalnie rozprawił się z Dominickiem Reyesem, ciężko nokautując Amerykanina w drugiej rundzie zawodów obrotowym łokciem.

Odniósł tym samym drugie efektowne zwycięstwo pod sztandarem UFC, czyniąc bardzo mocny krok w kierunku pojedynku o złoto kategorii półciężkiej ze zwycięzcą wrześniowego boju na szczycie pomiędzy Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą.




Czech zapowiedział zresztą, że chętnie poczeka na triumfatora polsko-brazylijskiej konfrontacji, nie ukrywając, że chce wolny czas wykorzystać na szlify swoich umiejętności.




Jego czołową rolę w rajdzie po starcie mistrzowskie w 205 funtów potwierdziła najnowsza odsłona rankingu. Czeski rzeźnik awansował bowiem na 2. miejsce w klasyfikacji kategorii półciężkiej, ustępując tylko okupującemu 1. miejsce Teixeirze oraz oczywiście mistrzowi Błachowiczowi.

Trudno zatem dziwić się, że na stronie naszego partnera FORTUNY Online natychmiast pojawiły się kursy bukmacherskie na potencjalne starcie Jana Błachowicza z Jirim Prochazką. Polak jest niewielkim faworytem.

Kursy bukmacherskie na walkę Błachowicz vs. Prochazka

Zwycięstwo Jana Błachowicza1.65
Zwycięstwo Jiriego Prochazki2.10

Zanim jednak potencjalne póki co starcie Błachowicza z Prochazką nabierze realnych kształtów, Polak musi obronić złoto we wspomnianym wrześniowym pojedynku z Teixeirą.




Zakład ten jest ważny do końca tego roku. Jeśli w tym okresie pojedynek nie dojdzie do skutku, zakład zostanie anulowany i zwrócony.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. rajterllc

    6 maja 2021 at 09:39

    Ani be, ani me o walce Tybury z Harrisem? Oj Bartek co to ma być

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply