UFC Moskwa: Jan Błachowicz z bonusem po gali


Organizatorzy ogłosili nazwiska zawodników, którzy wzbogacili się o dodatkowe $50 tys. w ramach bonusów za galę UFC Fight Night 136 w Moskwie.

Bonus za Walkę Wieczoru padł łupem Petra Yana i Jin Soo Sona, którzy dali morderczy, pełną szalonych wymian bijatykę, ostatecznie zakończoną jednogłośnym zwycięstwem Rosjanina.

Dla obu zawodników – toczącego drugi bój pod sztandarem UFC Rosjanina i debiutującego w oktagonie Koreańczyka – jest to pierwszy bonus. Rzecz w tym, że Son nie jest uprawniony do otrzymania bonusu, ponieważ przestrzelił wagę o jeden funt – i z tego powodu przyznano trzy bonusy za Występy Wieczoru.
Trafiły one na konto Jana Błachowicza, Magomeda Ankalaeva oraz Alexeya Oleinika.

Polak poddał Nikitę Krylova, Dagestańczyk znokautował Marcina Prachnio, natomiast Boa Dusiciel poskręcał Marka Hunta.

Dla Cieszyńskiego Ksiecia jest to trzeci bonu w dziesiątym występie w oktagonie, dla Magomeda Ankalaeva pierwszy w drugiej potyczce, a dla Alexeya Oleinika czwarty w ósmej walce.

*****

UFC Moskwa: Hunt vs. Oleinik – wyniki i relacja


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *