Polskie MMAUFC

Wyniki UFC Moskwa: Jan Błachowicz dusi Nikitę Krylova – video

Jan Błachowicz nie zwalnia tempa – polski zawodnik uczynił mocny krok w kierunku walki o złoto 205 funtów, pokonując podczas gali UFC Fight Night 136 Nikitę Krylova.

Jan Błachowicz (23-7) odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo – co stanowi najlepszy wynik w kategorii półciężkiej! – podczas moskiewskiej gali UFC Fight Night 136 pokonując powracającego pod sztandar amerykańskiego giganta Nikitę Krylova (25-6).
Kryov rozpoczął od serii kopnięć, ale Błachowicz zdzielił go lewicą. Kopnięcie na kolano w wykonaniu Ukraińca. Kolejna ostra kombinacja Krylova, który finalizuje ją obaleniem. Z góry czai się na łokcie, a Błachowicz próbuje wykluczać ręce, szukając balachy i trójkąta. Nikita dobrze jednak się broni i obija naszego zawodnika krótkimi uderzeniami. Kolejna próba balachy – nieudana. Kilka uderzeń ląduje na korpusie i głowie Polaka. Janek kręci się… próbuje wstawać… Nikita łapie gilotynę! Ale nasz zawodnik świetnie przeskakuje do pozycji bocznej i wszystkim w głowie świta Von Flue… Błachowicz wyciąga jednak głowę i stabilizuje pozycję. Ukrainiec próbuje się kręcić, ale Błachowicz pozostaje na górze, karcąc go co jakiś czas krótkimi łokciami. Minuta do końca. Nikita odzyskał półgardę. Cieszynianin jednak co jakiś czas gnębił go krótkimi uderzeniami, torując sobie z czasem ponownie drogę do pozycji bocznej. Młot na głowę. I kolejny. Łokieć. Koniec pierwszej rundy.

Frontal Krylova na otwarcie, Błąchowicz odpowiada middlekickiem. Ukrainiec z kolejnym kopnięciem, ale nasz zawodnik świetnie kontruje je próbą zapaśniczą. Górnik się broni, ale w końcu ląduje na plecach z Cieszyńskim Księciem w pozycji bocznej. Krótkie uderzenia. Północ-południe. Przejście z drugiej strony do pozycji bocznej. Łokieć na szczękę Ukraińca, bomba na schaby. Polak szuka trójkąta rękami, ale schodzi prawie za plecy Ukraińca… Ciągnie jednak mocno… Krylov podnosi rękę… Gotowy do klepania! I… klepie!!!

https://gfycat.com/kindheartedresponsibleanura

Po zwycięstwie Cieszyński Książę wyzwał do walki Daniela Cormiera, celując też w starcie o złoto z Alexandrem Gustafssonem, jeśli Amerykanin lęka się powrotu do 205 funtów.

*****

UFC Moskwa: Hunt vs. Oleinik – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button