„To nie jest przyszłość, to jest już teraźniejszość” – Mamed Khalidov pod wrażeniem atmosfery na gali z cudakami

Mamed Khalidov opowiedział o wrażeniach z oglądania gali High League na żywo w Ergo Arenie.

Mistrz wagi średniej KSW i jedna z ikon nadwiślańskiej sceny MMA Mamed Khalidov pojawił się w sobotę w Ergo Arenie, gdzie oglądał debiutancką galę High League z cudakami w rolach głównych.
W rozmowie z Michałem Rogozińskim z 6PAKTV czeczeński zawodnik nie ukrywał, że jest pod dużym wrażeniem żywiołowej atmosfery panującej na hali.

– Siedzieliśmy z Aslanem i mówię: ty, ja czuje się dinozaurem – powiedział wesoło. – Patrz, co się dzieje. Widać, że tu w ogóle jest inny odbiorca, jeśli chodzi o nas, dinozaurów.
– Byłem ciekaw, co się dzieje na tej gali i kto to ogląda – kontynuował. – Rozumiem, że to jest pierwsza gala. Przyszedłem zobaczyć tutaj, co się dzieje. Przedział wiekowy tutaj to jest 18 minus, ale się bawią. Jestem w szoku.

– Gdy tutaj dzisiaj przychodziłem, słyszałem, że będą bardzo młodzi ludzie. Spodziewałem się, że spokojnie wejdę, usiądę i pooglądam. Myślałem, że ci youtuberzy, ta młodzież już nas nie ogląda, że jesteśmy za starzy i innego mamy odbiorcę, jeżeli chodzi o kibiców. Ale nie było tak – wszedłem i naprawdę bardzo dużo osób podchodziło, robiło zdjęcie.

Khalidov przyznał, że bardzo brakuje mu kibiców na galach KSW i klimatu, jaki tworzą.

Czy natomiast sam widziałby siebie w klatce na gali z cudakami w roli głównej?– Wiesz co, powiem ci szczerze – powiedział. – Oglądałem dzisiaj parę walk. Myślałem, że ci ludzie wejdą i nic nie będą potrafić, ale wiedziałem, że chłopaki się umieją bić. Nie podobało mi się tych trzech, co walczyli. To była tragedia. Bardzo mi się podobała walka karłów, bo się bili. Każdy ma prawo wyjść i się bić. Jeżeli mają ochotę się bić, to się mogą bić i naprawdę się tłukli. I pokazali jakiś tam poziom sportowy.

– Czy ja bym chciał tu się bić? Nie zadawaj mi takich pytań. Nie wiem, co… Ja wiem, że to nie jest przyszłość, tylko to jest już teraźniejszość. Patrz, co się dzieje, ta młodzież ogląda to wszystko, a ja jestem już za stary.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Zapytany natomiast, czy jego synowie interesują się tego rodzaju wydarzeniami, Mamed postawił sprawę jasno.

– Nie interesują się, bo nie oglądają YouTube – powiedział. – Ja im nie pozwalam oglądać. Nie pozwalam oglądać. No niestety troszeczkę mam inne podejście. Niestety czy stety, dla mnie stety. Ograniczam Internet, mogą grać tylko w niedzielę, a You Tube nie oglądają.
Co zaś tyczy się dalszej sportowej kariery Mameda Khalidova, to zaapelował on do KSW o zestawienie walki.

Cały wywiad poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply