„To będzie bardzo przyjemna walka!” – Dana White potwierdził starcie Zhang Weili vs. Joanna Jędrzejczyk?

Sygnały dochodzące z mediów nie pozostawiają większych wątpliwości – szykuje się starcie Zhang Weili z Joanną Jędrzejczyk.

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że niebawem Joanna Jędrzejczyk stanie przed szansą odzyskania utraconego w 2017 roku pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej UFC.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Przed kilkoma dniami nieukrywająca od dawna, że interesuje ją wyłącznie starcie o złoto 115 funtów z Zhang Weili, Polka stwierdziła w rozmowie z BJPenn.com, że jest gotowa spuścić Chince „łomot” „gdziekolwiek i kiedykolwiek – w Bangkoku, na Sri Lance, w Warszawie i w Toronto”.

Zhang Weili tymczasem w dwóch wpisach na Instagramie w nieszczególnie zawoalowany sposób zasugerowała, że to rzeczywiście z Polką stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego, który kilka miesięcy temu brutalnie odebrała Jessice Andrade.

W pierwszym z nich mistrzyni stwierdziła, że „nadal czeka na kontrakt na walkę”, dodając do niego polską flagę.

Z kolei w najnowszym odpowiedziała bezpośrednio na przytoczone powyżej słowa Jędrzejczyk.

Wydaje się bardzo zdenerwowana? Nie martwcie się, uspokoi się. Jestem gotowa teraz. Zadzwoń co mojego menadżera albo do Dany White’a. Jestem gotowa, Joanno Jędrzejczyk.

Na tym jednak nie koniec, bo głos w temacie zabrał też głównodowodzący UFC Dana White, nie pozostawiając wątpliwości, jak się sprawy mają.

View this post on Instagram

This is going to be a VERY fun fight!!!!!

A post shared by Dana White (@danawhite) on

To będzie BARDZO przyjemna walka!!!
Była polska mistrzyni była ostatnio widziana w oktagonie podczas październikowej gali UFC on ESPN+ 19, pokonując w Tampie jednogłośną decyzją sędziowską Michelle Waterson.

Jeszcze przed tą walką zapewniała, że zwycięstwo z Amerykanką będzie ostatnim przystankiem przed starciem o złoto. Wygląda na to, że tak rzeczywiście się stanie.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Znokautowałem dwóch gości w pierwszych dniach sparingów” – Anthony Johnson zadowolony ze swojej formy przed powrotem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply