UFC

„Też możesz wyłapać” – Petr Yan zareagował na zwycięstwo Marona Very, Ekwadorczyk odpowiedział

Marlon Vera odpowiedział na wpis Petra Yana, który skomentował jego sobotnie zwycięstwo z Robem Fontem.
Rozprawiwszy się w swojej pierwszej karierze walce wieczoru z Robem Fontem – zmasakrował go na pełnym dystansie w daniu głównym sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas – Marlon Vera skierował swój wzrok w kierunku Jose Aldo.

– Marzy mi się kolejna walka z Aldo, szczególnie na dystansie pięciu rund, bo gdy walczyliśmy wtedy w grudniu, odrzucił taką możliwość – powiedział Ekwadorczyk podczas konferencji prasowej po sobotniej gali. – Chciałbym skopać mu dupę i jeśli spotkamy się ponownie, gwarantuję, że tak będzie.
Vera i Aldo skrzyżowali rękawice w grudniu 2020 roku. Brazylijczyk wygrał wówczas jednogłośną decyzją sędziowską, wiktorię zapewniając sobie dzięki zapasom, do jakich odwołał się w trzeciej rudzie zawodów.

Nie wydaje się jednak, aby były kingpin 145 funtów był rewanżem zainteresowany. W ostatnich dniach Brazylijczyk rozpętał medialną kampanię na rzecz starcia z mistrzem wagi koguciej Aljamainem Sterlingiem, nie oszczędzając przy okazji swoich głównych rywali w rajdzie po oktagonowe usługi Jamajczyka, TJ-a Dillashawa i Henry’ego Cejudo.

Tymczasem sobotnia wiktoria Chito nie umknęła innemu byłemu mistrzowi Petrowi Yanowi.

– Nie był to zły występ – napisał po walce Sybirak. – Któregoś dnia możemy stanąć naprzeciwko siebie w oktagonie.

– Kiedykolwiek – odpowiedział szybko Vera. – Też możesz wyłapać.
Nie tylko jednak na starcia z Jose Aldo czy Petrem Yanem Marlon Vera wyraża pełną gotowość. Ekwadorczyk zaprosił też bowiem w oktagonowe tany innego byłego czempiona Dominicka Cruza.

– Dom, cały czas powtarzasz, że szukasz walk tylko z rywalami, którzy są nad tobą – napisał. – Teraz jestem nad tobą, więc chcesz się bić?

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button