„Teraz wyłącznie walka o pas!” – Norman Parke domaga się titleshota na KSW 50

Po sobotnim zwycięstwie z Arturem Sowińskim podczas gali KSW 49 w Gdańsku Norman Parke postawił sprawę jasno – chce teraz walczyć o tron wagi lekkiej.

Może iż w limicie kategorii lekkiej nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa pod sztandarem KSW – pokonując Łukasza Chlewickiego, przestrzelił limit 70,8 kg, starcie z Borysem Mańkowskim odbyło się w wadze półśredniej, a Artura Sowińskiego pokonał podczas sobotniej gali KSW 49 w Ergo Arenie w umownym limicie 74 kg – Norman Parke chce walczyć o złoto. Nie pozostawił co do tego wątpliwości w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Only one thing next and it’s a title shot! Little pussie @mateusz_gamrot don’t want any of this just yet so drop the belt and let the guys who Actually want to fight, interim title fight should be made or strip him off it.. 5 round of this smoke is something he ain’t ready for, who is next in line should battle for it, il be ready for London against whoever at the weight limit! I will work with a nutritionist over this time to make weight. Would you like to see me fight for the title in london?😎💪🏻⛈ big fights make big talk!! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw 🧟‍♂️ Tylko jedna rzecz i to tytułowy strzał! Mała pussie @mateusz_gamrot nie chce tego jeszcze, więc rzuć pas i pozwól chłopcom, którzy chcą walczyć, tymczasową walkę o tytuł lub pozbądź się go. 5 rund tego dymu to coś, co on gotowy do walki, kto będzie następny w kolejce, walcz o to, bądź gotów na Londyn przeciwko temu, kto ma limit wagi! W tym czasie będę współpracować z dietetykiem, aby przybrać na wadze. Czy chciałbyś zobaczyć, jak walczę o tytuł w Londynie? Ights Wielkie walki sprawiają, że rozmowa jest wielka! @martinlewandowski @kawul_ksw @kawul_ksw ‍♂️

A post shared by Norman Parke (@storminnorman6116) on

Teraz wyłącznie walka o pas! Mała pizda Mateusz nie chce mieć ze mną nic wspólnego, więc oddaj pas i pozwól walczyć tym, którzy tego chcą. Albo walka o tymczasowy pas, albo odbierzcie mu pas… Nie jest gotowy na pięć rund jatki. Następny w kolejce powinien walczyć o pas. Będę gotowy do walki w Londynie na kogokolwiek w limicie wagowym. Tym razem będę pracował z dietetykiem, aby zrobić wagę. Chcielibyście zobaczyć mnie w walce o pas w Londynie?

Zobacz także: Roberto Soldic chce wielkiego nazwiska po KSW 49

Wypunktowawszy zapaśniczo Kornika, Stormin w rozmowach po gali – między innymi z MMA.pl – nie ukrywał, że w roli potencjalnego rywala w starciu o złoto podczas wrześniowej gali KSW 50 w Londynie widziałby rozpędzonego dwoma efektownymi wiktoriami Mariana Ziółkowskiego. Jednocześnie jednak przyznał, że jego wymarzonym rywalem byłby… Mamed Khalidov!

Sytuacja na szczycie kategorii lekkiej KSW jest obecnie zagmatwana. Przed kilkoma dniami Mateusz Gamrot obwieścił bowiem, że wakuje oba pasy – 66 i 70 kg – a jego kontrakt z KSW dobiegł końca. Zupełnie inaczej widzi jednak temat współwłaściciel polskiego giganta Maciej Kawulski, twierdząc, że umowa Gamera cały czas obowiązuje.
Dopytywany podczas spotkania z dziennikarzami po sobotniej gali o dalsze plany wobec Irlandczyka z Północy, Maciej Kawulski powstrzymał się od jakichkolwiek deklaracji, zaznaczając, że temat jest złożony i trzeba go szczegółowo przeanalizować.

*****

„Jeśli zdecyduje się wrócić do czynnego sportu, to…” – Maciej Kawulski stanowczo o sytuacji kontraktowej Mateusza Gamrota

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.