FENPolskie MMA

Szymon Dusza ekspresowo ubił Tymoteusza Łopaczyka – VIDEO

Szymon Dusza zadał pierwszą w karierze porażkę utalentowanemu Tymoteuszowi Łopaczce, kończąc go uderzeniami na korpus w pierwszej rundzie podczas gali FEN 23.

Szymon Dusza (7-4) zdemolował Tymoteusza Łopaczyka (3-1) podczas gali FEN 23 w Lubinie, ubijając młodziana już w pierwszej rundzie.
Od początku walki Dusza starał się wykorzystywać swoje gabaryty, aby utrzymywać odwrotnie ustawionego rywala na dystans – i wychodziło mu to całkiem nieźle. Niespełna minutę po rozpoczęciu walki potraktował reprezentanta Berkut WCA soczystym prawym na korpus, który stanowił początek końca Łopaczyka. Wyraźnie naruszony młodzian cofnął się, zginając się w pół. Dusza ruszył w pogoń, dopadając próbującego jeszcze desperackiego obalenia rywala pod siatką, gdzie rozpuścił kopnięcia na korpus, posyłając go na deski. Tam zadał jeszcze potężnego młota, kończąc walkę.

28-latek z Opola odnosi w ten sposób pierwszą wiktorię pod sztandarem FEN, powracając na zwycięskie tory po przegranym debiucie z Oskarem Somerfeldem.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button