BellatorBiznes MMA UFCKSWPolskie MMA

„Sześciokrotnie przebili to, co proponowali mi szefowie KSW” – Kamil Oniszczuk podpisał kontrakt z drugą siłą MMA na świecie

Kamil Oniszczuk nie jest już wolnym zawodnikiem – polski średni podpisał kontrakt z Bellatorem.

Rozstawszy się z ACA, Kamil Oniszczuk dołączył do organizacji Bellator, o czym poinformował portal TVP Sport. Tym samym reprezentant Ankosu MMA dołączył do Macieja Różańskiego, Piotra Niedzielskiego i Katarzyny Sadury, którzy wojują pod sztandarem Bellatora.

– Po wygaśnięciu kontraktu z ACA zgłosiły się do mnie między innymi FEN czy KSW, lecz oferta Bellatora sześciokrotnie przebijała to, co proponowali mi szefowie KSW – powiedział Oniszczuk. – Pierwotnie szukałem nowego pracodawcy sam, lecz wtedy zgłosił się do mnie Łukasz Orzeł z agencji First Round Management. Na gali UFC w Londynie przedstawił mi ofertę Bellatora. Była tak dobra, że nie było nad czym się zastanawiać.

25-latek znajduje się na fali dwóch zwycięstw przez nokauty pod sztandarem ACA – z Krystianem Bielskim i Vladimirem Fedinem. Powrócił w ten sposób na zwycięskie tory po nieudanym debiucie w czeczeńskiej organizacji, przegranym jednogłośnie z Mindaugausem Verzbickasem.

Swój ostatni pojedynek stoczył w limicie kategorii średniej – i w niej będzie też toczył boje w Bellatorze.

– Dwa zwycięstwa przed czasem, dwa bonusy – powiedział Kamil. – W Bellatorze chcę to kontynuować i szybko wspinać się w rankingu.

Nie wiadomo póki co, kiedy Oniszczuk zadebiutuje w okrągłej klatce amerykańskiego giganta. Celuje natomiast w lato.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button