UFC

Świetnie dysponowany Tim Boetsch ubija Johny’ego Hendricksa – video

Tim Boetsch nie pozostawił żadnych wątpliwości rozbijając Johny’go Hendricksa i uciszając publiczność w Oklahomie podczas UFC Fight Night 112.

W co-main evencie gali UFC Fight Night 112 w Oklahomie Tim Boetsch (21-11) ubił Johny’ego Hendricksa (18-7), prezentując bardzo dobrą formę.
Hendricks rozpoczął walkę agresywniej, zmuszając Boetscha do krążenia przy siatce, ale ten skutecznie opędzał się od rywala kopnięciami, szczególnie smagającymi na korpus. Z krótkich spięć w półdystansie także to Barbarzyńca wychodził obronną ręką, kilka razy trafiając szturmującego Bigg Rigga. Ten ostatni miał spore problemy ze skróceniem dystansu na tyle, by jego ciosy – bite na ogół z pełną mocą – dosięgły szczęki dobrze spisującego się w kontrze Boetscha.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/879177406527021056

Barbarzyńca również i drugą rundę rozpoczął lepiej, trafiając soczystym kopnięciem okrężnym na korpus. Kilkanaście sekund później zamarkowawszy cios prosty, wyprowadził kopnięcie na głowę, okrutnie wstrząsając Hendricskem. Rzucił go na siatkę ciosami, a następnie – gdy Bigg Rigg na chwilę zdołał się wyswobodzić, przykucając jednak i nadal będąc naruszonym – dopadając go po raz kolejny i kanonadą bitych z dołu ciosów zmuszając sędziego do przerwania walki.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/879180023600738305

*****

UFC Fight Night 112 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button