KSWPolskie MMA

Stary lis czy młody wilk? Daniel Rutkowski vs. Patryk Kaczmarczyk walką wieczoru KSW 88 w Radomiu!

Bitwa o Radom ogłoszona! Daniel Rutkowski skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kaczmarczykiem w pojedynku wieńczącym listopadową galę KSW 88 w Radomiu.

Interesująco zapowiadające się starcie w kategorii piórkowej pomiędzy zaprawionym w bojach Danielem Rutkowskim (16-3) i młodym-gniewnym Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2) zwieńczy galę KSW 88, która odbędzie się w Radomiu, skąd obaj zawodnicy pochodzą.

O zestawieniu walki poinformowali oficjalnie organizatorzy podczas transmisji z gali KSW 86.

Sklasyfikowany na 2. miejscu w rankingu wagi piórkowej KSW Daniel Rutkowski stoczył dotychczas pięć walk w klatce polskiego giganta, cztery z nich wygrywając. Jedynej porażki 34-letni obecnie zawodnik doznał w zeszłym roku w mistrzowskim starciu z Salahdinem Parnassem. Powetował ją sobie trzema kolejnymi wiktoriami – nad Reginaldo Vieirą, Lom-Alim Eskijewem i Adamem Soldaevem.

25-letni Patryk Kaczmarczyk okupuje 6. pozycję w klasyfikacji. Jego bilans pod sztandarem KSW wynosi 4-2. Ulegał Robertowi Ruchale oraz Dawidowi Śmiełowskiemu. Dwie ostatnie walki wygrał, w pokonanym polu zostawiając Pascala Hintzena i Danu Tarchilę.

Ten sondaż jest zakończony (od 6 miesięcy).

Daniel Rutkowski vs. Patryk Kaczmarczyk - kto wygra?

Daniel Rutkowski
84.90%
Patryk Kaczmarczyk
15.10%

Wstępny typ

Daniel Rutkowski

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button