„Spełnienie sportowych marzeń!” – Tomasz Sarara chce pogromcę Artura Szpilki na debiut w MMA

Szlifujący formę w warszawskiej Akademii Sportów Walki Wilanów tomasz Sarara marzy o walce MMA z Dereckiem Chisorą.

Kilka miesięcy temu świetny kickbokser sposobiący się do debiutu w formule MMA Tomasz Sarara wskazywał Łukasza Jurkowskiego, Artura Szpilkę oraz Izu Ugonoha jako rywali, z którymi chętnie skrzyżowałby rękawice w nowej dla siebie formule.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych krakowianin zdradził jednak, że na jego radarze znalazł się teraz inny bokser…

(pisownia oryginalna)

Tak sobie myślę, tak sobie właściwie marze o swoim debiucie w nowej dla mnie formule, MMA. I mam nadzieję, niedługo będę mógł uchylić rąbka tajemnicy, w tym co się dzieję wokół moich planów w mieszanych sportach walki. A skoro nowa o marzeniach, to marzyła by się naprawdę gruba walka z kimś naprawdę mocnym. I o ile JESZCZE, moje umiejętności parterowe nie pozwalają na wyzwanie z kimś kto jest 100% zawodnikiem MMA. To wśród innych „transferowców”, którzy chcą spróbować sił w nowej dyscyplinie nazwisko Dereck Chisora byłoby niewątpliwie takim właśnie spełnieniem sportowych marzeń 😀‼️
Skoro nie Artur, to może ktoś kto z nim ostatnio zwyciężył ❓
Dajcie znać na ile Was to kręci bo mnie już wkręciło 😎
Pozdrawiam 👍‼️
36-letni Dereck Chisora – pogromca między innymi Artura Szpilki – od pewnego czasu przebąkiwał o przejściu do MMA, co kilka dni temu potwierdził w rozmowie z iFL TV.

Rzecz jednak w tym, że zanim spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki, chce w dużych rękawicach zmierzyć się z Ołeksandrem Usykiem. Kiedy dojdzie do tego pojedynku, póki co nie wiadomo.
Urodzony w Zimbabwe zawodnik liczy jednak na to, że jeszcze w tym roku uda mu się zadebiutować w MMA. Mierzy w Bellatora, twierdząc, że jest po słowie z szefem organizacji Scottem Cokerem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ja, ku*wa, nie pytam o rewanż – ja żądam! Jeśli Borys ma resztki jaj…” – Wrzosek wściekły po KSW 53

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply