Sowiński i Parke jak Jones i Johnson – ważenie przed KSW 49 (VIDEO)

Arutr Sowiński i Norman Parke rzucili się na siebie podczas staredownu przed KSW 49 – ale jak się okazało, wszystko było ukartowane.

Humory dopisywały Normanowi Parke’owi i Arturowi Sowińskiemu podczas ceremonii prezentacji i spotkań oko w oko przed jutrzejszą galą KSW 49 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Kornik i Stormin postanowili zrobić sobie żart z przebywających na scenie właścicieli polskiego giganta, Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, podczas staredownu rzucając się sobie do gardeł.

Promotorski duet błyskawicznie wkroczył do akcji – Martin Lewandowski objął czule acz zdecydowanie Artura Sowińskiego, a Maciej Kawulski szeroko rozpostartymi rękami zadbał o kontrolę dystansu między oboma zawodnikami.

Sowiński i Parke uśmiechnęli się później szeroko, wyściskali i stanęli do standardowego staredownu. Jutro obaj zmierzą się w umownym limicie wagowym wynoszącym 74 kilogramy.

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

Late temu podobnie zabawili się kosztem Dany White’a Jon Jones i Anthony Johnson, ale do walki wówczas nie doszło, bo ten pierwszy narozrabiał.
Poniżej cała ceremonia ważenia przed KSW 49:

*****

„Zwakowałem dwa pasy KSW” – Mateusz Gamrot ogłasza zakończenie kontraktu z KSW

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. ksw

    18 maja 2019 at 14:31

    KSW 49 Stream HD Online: ksw49.rf.gd

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply