Sage Northcutt ciężko znokautowany w 29 sekund w debiucie w ONE Championship – VIDEO


Sage Northcutt został zdemolowany w ledwie 29 sekund przez Cosmo Alexandre w swoim debiutanckim starciu w ONE Championship.

Nie zaliczy debiutu pod sztandarem ONE Championship do udanych Sage Northcutt (11-3). Podczas singapurskiej gali ONE Championship: Enter the Dragon amerykański młodzian przegrał w ledwie 29 sekund przez ciężki nokaut z zaprawionym w bojach kickbokserem Cosmo Alexandre (8-1).

Zobacz także: Jon Jones z ogromnym uznaniem o Danielu Cormierze, faworyzuje go w rewanżu ze Stipe Miocicem

23-letni Amerykanin od początku tocznej w ringu walki starał się trzymać dystans, ale został szybko zamknięty na siatce, tam inkasując potężnego prawego sierpa. W drodze na deski starszy od niego o 14 lat Brazylijczyk poprawił jeszcze krótkim lewym, a gdy Super Sage znajdował się na deskach, poprawił jeszcze prawym.
W ten sposób seria trzech z rzędu zwycięstw Sage’a Northcutta – jeszcze pod sztandarem UFC – dobiegła końca.

Dla rywalizującego przez większość kariery w Bellatorze Cosmo Alexander starcie z Amerykaninem było pierwszym w formule MMA od prawie trzech lat. W zawodowej karierze przegrał tylko debiut, stoczony jeszcze w 2011 roku.

*****

Analizy KSW 49: Roberto Soldic vs. Krystian Kaszubowski


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Lol

    17 maja 2019 at 18:24

    Pięknie kurła <3

  2. SzaryMelanż

    18 maja 2019 at 09:29

    Lubię to!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *