Rywal Marcina Helda szlifuje formę w Ameryce z mocną dagestańską ekipą

Nie zasypia gruszek w popiele Abdul-Aziz Abdulvakhabov przed lutowym starciem z Marcinem Heldem podczas gali ACA 92 w Warszawie.

Były mistrz wagi lekkiej ACB Abdul-Aziz Abdulvakhabov nie próżnuje przed pojedynkiem z Marcinem Heldem, do którego dojdzie 16 lutego podczas gali ACA 92 na warszawskim Torwarze.

Urodzony w Groznym zawodnik przebywa obecnie w American Top Team, tam szlifując formę z dagestańską ekipą.
Na powyższym zdjęciu obok Abdula-Aziza Abdulvakhabova widać finalistów turniejów wagi półśredniej i lekkiej PFL, Rashida Magomedova (22-2-1) i Magomeda Magomedkerimova (22-5), zawodników UFC, Omariego Akhmedova (17-4-1) i Sultana Alieva (14-3), a także półciężkiego z PFL, Bozigita Ataeva (20-3).

29-letni Abdulvakhabov był ostatnio widziany w akcji podczas wrześniowej gali ACB 89 – ale nie będzie miło wspominał tego występu. Jego serię piętnastu zwycięstw z rzędu, a wraz z tym panowanie w kategorii lekkiej, zakończył Ali Bagov, który w trzeciej walce między oboma wygrał po raz pierwszy – większościową decyzją.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply