KSWONE FC

Roberto Soldić wskazał najlepszego uderzacza w szeregach KSW! Niecodzienny wybór…

Trzęsący przez kilka lat nadwiślańską sceną MMA Roberto Soldić został zapytany o najlepszego uderzacza w KSW – jego odpowiedź okazała się zaskakująca.

Nie chowa głowy w piasek były podwójny mistrz KSW Roberto Soldić po niedawnej klęsce z Zebaztianem Kadestamem w swoim drugim występie pod sztandarem ONE Championship. Chorwat kilkukrotnie zabierał już głos w mediach społecznościowych, a w poniedziałek uczynił to ponownie, tym razem organizując na Instagram Stories krótka sesję pytań i odpowiedzi.

Robocop odniósł się między innymi do swoich dalszych sportowych planów, a także wskazał… najlepszego uderzacza w KSW! Poniżej najciekawsze pytania i odpowiedzi.

Następna walka?

– Czekam na ONE Championship.

Rewanż z Kadestamem?

– Mam taką nadzieję i uważam, że na to zasłużyłem.

Skąd bierze się twoja pasja do MMA?

– Z natury.

Co dalej z Robocopem?

– Nadal czekamy. Zobaczymy.

Najlepszy uderzacz w KSW?

Jak widać, poczucie humoru chorwackiego Robocopa nie opuszcza. Niewykluczone zresztą, że za czasów gdy pojawiał się w WCA, skrzyżowały się jego drogi z Akopem Szostakiem.

Roberto Soldić opuścił szeregi KSW w zeszłym roku po tym, jak w grudniu 2021 roku zdemolował Mameda Khalidova. Od tego czasu nie zaznał już smaku zwycięstwa. Jego debiut w szeregach ONE Championship naprzeciwko Murada Ramazanova został uznany za nieodbyty, a przed dwoma tygodniami przegrał przez nokaut w drugiej rundzie ze wspomnianym Zebaztianem Kadestamem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button