Rico Verhoeven pokonuje Antonio Silvę przez techniczny nokaut – video


Antonio Silva przetrwał pierwszą rundę kickbokserskiego boju z Rico Verhoevenem – ale w drugiej nie dał już rady, przegrywając przez techniczny nokaut.

Nie stwierdzono sensacji w walce wieczoru gali GLORY 46, która odbyła się w chińskim Guangzhou. Debiutujący w formule kickbokserskiej Antonio Silva spróbował co prawda kilku cepów, kilka razy kopnął, a wycinany z nóg poszukał obaleń, ale na niewiele się to zdało w starciu z Rico Verhoevenem.

Holender metodycznie ciężkimi lowkingami unieruchamiał i takt nieszczególnie ruchliwego Brazylijczyka, po rozerwaniu klinczu w drugiej rundzie ukrywając ciosami kopnięcia na głowę, którym posłał Wielką Stopę na deski. Brazylijczyk zdołał się pozbierać, ale serią kolejnych uderzeń Holender zmusił sędziego do przerwania tego nierównego pojedynku.
*****

Nikita Krylov ciężko nokautuje Emanuela Newtona w 42 sekundy – video


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *