UFC

Ramazan Emeev vs. Trevor Smith na UFC FN 118 w Gdańsku

W swojej debiutanckiej walce pod banderą UFC Ramazan Emeev skrzyżuje rękawice z Trevorem Smithem podczas gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku.

Były mistrz kategorii średniej M1-Global Ramazan Emeev (15-3) w swojej pierwszej walce pod banderą UFC pójdzie w bój z Trevorem Smithem (15-7) podczas zaplanowanej na 21 października gali UFC Fight Night 118 w Gdańsku. O zestawieniu nieoficjalnie poinformowano na portalu MMA-Today.com.
Emeev znajduje się na fali czterech zwycięstw, obronną ręką wychodząc też z dwunastu spośród trzynastu ostatnich potyczek. Jedynej porażki – którą sobie później zresztą powetował – doznał w starciu z Vyacheslavem Vasilevskym. Ostatnio natomiast był widziany w akcji w grudniu zeszłego roku, podczas gali M-1 Challenge 73: Battle of Narts 3 większościowo wypunktowując Anatoly’ego Tokova.

Smith stoczył już pod banderą UFC dziewięć walk, zwyciężając pięć z nich. Ostatnio podczas majowej gali UFC Fight Night 109 pewnie wypunktował Chrisa Camozziego, odnosząc swoje trzecie zwycięstwo w ostatnich czterech występach.

Pojedynek zapowiada się jako klasyczne starcie stójkowicza w osobie Emeeva z grapplerem w osobie Smitha. Biorąc pod uwagę solidną defensywę zapaśniczą Rosjanina, to jego trzeba widzieć w roli faworyta, ale z drugiej strony zapasy Amerykanina oraz jego twardy charakter mogą sprawić debiutującemu Rosjaninowi sporo problemów.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Ramazan Emeev – 1.50
Trevor Smith – 2.50

Rozpiska UFC Fight Night 118

185 lbs: Ramazan Emeev (15-3) vs. Trevor Smith (15-7)
265 lbs: Adam Wieczorek (8-1) vs. Dmitry Smolyakov (8-2)
155 lbs: Marcin Held (22-7) vs. TBA

*****

Doniesienia: Joanna Jędrzejczyk vs. Rose Namajunas w planach na UFC 217

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button