Polskie MMAUFC

Marcin Held wystąpi na gali UFC w Polsce

Marcin Held otrzyma jeszcze jedną szansę walki w UFC, wchodząc do oktagonu przy okazji październikowej gali w Ergo Arenie.

Marcin Held pozostaje w UFC, a swoją kolejną – zapewne kluczową dla dalszej kariery w organizacji – walkę stoczy podczas gali UFC Fight Night, która odbędzie się 21 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. Tyszanin ogłosił tę radosną nowinę, jednocześnie dziękując fanom za wsparcie, jakiego udzielili mu, zasypując UFC, Danę White’a i matchmakerów wiadomościami z prośbami, aby Polak dostał szansę walki w Gdańsku.

Dobre wiadomości w sam środek tygodnia!
Ostatnią walkę w Polsce stoczyłem w czerwcu 2010r. Teraz będzie kolejna okazja , ponieważ…….. widzimy się na UFC w Gdańsku!
Mój twitter jest zasypany od powiadomień (i nie tylko mój podejrzewam ? ). Dzięki za wszystkie oznaczenia, hashtagi i udostępnienia. Jesteście genialni :)
21 października – Ergo Arena!

Held stoczył pod banderą UFC trzy pojedynki, wszystkie przegrywając – i mając nie lada pecha przy okazji. W debiucie zmuszony był uznać wyższość Diego Sancheza, by następnie przegrać z Joe Lauzonem w walce, którą cały świat – poza dwoma z trzech sędziów – punktował na jego korzyść. Wreszcie ostatnio po dwóch dominujących rundach walki z Damirem Hadzovicem został ustrzelony kolanem w trzeciej.

*****

Jak Karolina Kowalkiewicz przegrała z Claudią Gadelhą – analiza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button