UFC

(VIDEO) Bomby na korpus przesądziły! Jack Della Maddalena ubił Ramazana Emeeva!

Potwierdził nie lada talent Jack Della Maddalena, który w Singapurze rozprawił się z zaprawionym w bojach Ramazanem Emeevem.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 275 w Singapurze utalentowany Jack Della Maddalena (12-2) pokonał Ramazana Emeeva (20-6) przez techniczny nokaut w rundzie pierwszej.
Początek walki należał do Emeeva, który zdzielił zaskoczonego jakby Maddalenę kilkoma ciosami. Dagestańczyk szybko jednak poszukał obalenia, przenosząc walkę do parteru. Tam w kotle Emeev zaatakował duszeniem, będąc blisko poddania Australijczyka – ten jednak przetrwał trudne chwile, uwalniając się i wracając na nogi.

Tam Australijczyk od razu rozpuścił uderzenia. Zdzielił Dagestańczyka kolanem na głowę, rzucając go na ogrodzenie, gdzie rozpuścił ręce. W długiej kombinacji ciosów, którymi zasypał Emeeva, kluczowe okazały się uderzenia na korpus, po których Dagestańczyk miał dość, lądując na kolanach, bez woli walki. Maddalena rozpuścił ręce, zmuszając sędziego do przerwania zawodów.https://twitter.com/FTBeard7/status/1535810560947654656?s=20&t=ZUPlSshkBu65EGL6C4BPxA

25-latek odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie. Dla starszego o dekadę Dagestańczyka była to druga kolejna przegrana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button