M-1 GlobalPolskie MMA

Rafał Kijańczuk ekspresowo nokautuje w Chinach na M-1 Challenge 91 – video

Rafał Kijańczuk dopisał do swojego rekordu trzecie ekspresowe zwycięstw, rozbijając Matthewa Clempnera w ledwie 15 sekund w Chinach.

Utalentowany polski półciężki Rafał Kijańczuk (3-0) zadebiutował z przytupem pod banderą rosyjskiej organizacji M-1 Global. Podczas gali M-1 Challenge 91, która odbyła się w chińskim Shenzhen, 25-latek zdemolował Matthewa Clempnera (2-1) w zaledwie 15 sekund.

Cała walka poniżej.

https://twitter.com/Jolassanda/status/995267670969905153

Kijana zdążył już zabrać głos na temat wiktorii.

Kolejna wygrana do rekordu! Nie spodziewałem się takiego przebiegu walki ale tym razem jestem zadowolony z krótkiej walki, zaprezentowałem się bardzo dobrze na gali znanej światowej organizacji M-1 GLOBAL! Zaprezentowałem polski charakter jako pierwszy Polak w walce MMA w Chinach!

Dopiero co wróciliśmy do hotelu, jest u nas godzina 1 w nocy a o 10 mamy wylot w drogę powrotną. Szerszą relacje napisze po powrocie do Polski jak już będę miał dostęp do FB i innych portali.

Mający za sobą bogatą karierę amatorską reprezentant Fabryki Sportu Chełm zawodową karierę rozpoczął w tym roku. W lutowym debiucie podczas gali DKW Fight Night 1: Dziki Wschód w ledwie 12 sekund znokautował Ireneusza Strawę, by półtora miesiąca później podczas gali Thunderstrike Fight League 13: Noxy Night potrzebować 19 sekund na rozbicie Jonathana Casariego .

*****

Rankingi w KSW? „Przymierzamy się do tego, choć mamy pewne obawy”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button