Rafał Haratyk vs. Piotr Strus na ACA 109

Ciekawie zapowiadające się starcie – niewykluczone, że eliminator do walki o złoto – pomiędzy Piotrem Strusem i Rafałem Haratykiem zostało dodane do rozpiski gali ACA 109.

Pojedynek w kategorii średniej pomiędzy Piotrem Strusem (15-5-2) i Rafałem Haratykiem (12-3-2) został dodany do rozpiski gali ACA 109, która odbędzie się 20 sierpnia w Polsce w warunkach studyjnych.

Nieukrywający mistrzowskich aspiracji Piotr Strus znajduje się na fali dwóch zwycięstw jednogłośnymi decyzjami – ze Svetoslavem Savovem oraz Vitaliyem Nemchinovem, którego pokonał w listopadzie ubiegłego roku. W ten sposób powrócił na zwycięskie tory po porażkach z Ibragimem Chuzhigaevem oraz ówczesnym mistrzem Albertem Duraevem. Warszawiak wygrał sześć z dotychczasowych ośmiu walk, jakie stoczył pod sztandarem czeczeńskiej organizacji.

W latach 2017-2018 Rafał Haratyk walczył dla organizacji Babilon MMA, odnosząc cztery zwycięstwa – z Łukaszem Bieńkowskim, Johanem Rommingiem, Marcinem Naruszczką i Maciejem Różańskim. W ACA zadebiutował w listopadzie zeszłego roku, pokonując przez techniczny nokaut Arbiego Agujeva.
Przy okazji gali ACA 109 w akcji zobaczymy też najprawdopodobniej Daniela Omielańczuka, Radosława Paczuskiego oraz Kamila Oniszczuka.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Chciałem podać rękę, powiedział mi: spie*dalaj” – Okniński porównał zachowanie po walce Pudzianowskiego i Janikowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply