Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Sandhagena? Przegląd bukmacherski #75 – UFC FN: Sandhagen vs. Song

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Sandhagen vs. Song, która odbędzie się dziś w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 75. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC.

Cory Sandhagen vs. Yadong Song 1.47 – 2.69

Bliżej walce wieczoru gali przyjrzałem się w Typowaniu. W roli faworyta – i to nie jakiegoś minimalnego – wiczę Cory’ego Sandhagena.

Amerykanin to bardziej doświadczony zawodnik, który ma za sobą starty na 5-rundowym dystansie. Jest większy, mocny kondycyjnie, bardzo ruchliwy, potrafi utrzymywać rywali na dystansie swoich pięści i kopnięć. Yadong Song ma ciężkie pięści i szybkość, ale czy wszedł już na tak wysoki poziom, aby pokonać zawodnika, który walczył jak równy z równym z TJ-em Dillashawem czy Petrem Yanem?

Jak wygląda to wszystko z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, 1.47 na wiktorię Sandhagena szału oczywiście nie robi, ale… Szczerze mówiąc, zadumać się można. Amerykanin rywalizował ze znacznie mocniejszymi rywalami aniżeli Chińczyk. Ma nie tylko gabaryty, ale jest też twardy i charakterny.
Zwycięstwo Cory’ego Sandhagena – 1.47
Zwycięstwo Yadonga Songa – 2.69

Chidi Njokuani vs. Gregory Rodrigues 1.77 – 2.05

Faworyzuję tutaj Chidi Njokuaniego wyraźniej aniżeli bukmacherzy, co oznacza, że kurs 1.77 na jego wiktorię uważam za godny zadumy.

Gregory Rodrigues to kawał oktagonowego rębajły, który jednak techniką w stójce nie grzeszy, a do obalania – pomimo dobrego parteru, jakim dysponuje – szczególnie skory nie jest. W szermierce na pięści i kopnięcia znacznie więcej szans daję natomiast Amerykaninowi.Pochylić można się też nad kursem 1.70 na scenariusz, w którym starcie to zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację.

Zwycięstwo Chidi Njokuaniego – 1.77
Zwycięstwo Gregory’ego Rodriguesa – 2.05
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.70

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Damona Jacksona – 2.59

Zwycięstwo Marca-Andre Barriaulta – 2.76

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button