Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #61 – UFC FN: Volkov vs. Rozenstruik

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Volkov vs. Rozenstruik, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 61. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Volkov vs. Rozenstruik w Las Vegas.

Alexander Volkov vs. Jairzinho Rozenstruik 1.63 – 2.28

Jako że faworyzuję w tym starciu Jairzinho Rozenstruika, to oczywiście kurs 2.28 na jego wiktorię uważam godny rozważenia. Szerzej pisałem o tym w Typowaniu gali, gdzie zapraszam.

Mam po prostu wątpliwości, czy Rosjanin powoli najlepszych lat nie ma już za sobą – z uwagi na masę walk, jakie stoczył oraz niespełnione ambicje mistrzowskie. Spodziewam się też, że Rozenstruik będzie w stanie wybronić się przed zapaśniczymi próbami Volkova, co oznacza szermierkę na pięści i kopnięcia, w której Surinamczyk będzie groźny w każdej sekundzie.

Jest natomiast jeszcze kilka innych kursów, które nie wyglądają źle. Chodzi mianowicie o 1.70, że walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację oraz oczywiście 3.00 na wygraną Surinamczyka przez (T)KO lub dyskwalifikację.

To jednak nie wszystko, bo zadumałbym się też nad dwoma innymi opcjami – ryzykowniejszą za 2.01 na liczbę rund mniejszą niż 3,5 i mniej ryzykowną za 1.70 na liczbę rund mniejszą niż 4,5.

Zwycięstwo Alexandra Volkova – 1.63
Zwycięstwo Jairzinho Rozenstruika – 2.28
Liczba rund: mniej niż 3,5 – 2.01


Liczba rund: mniej niż 4,5 – 1.70
Walka zakończy się przez (T)KO lud dyskwalifikację – 1.70

Zwycięstwo Jairzinho Rozenstruika przez (T)KO lub dyswalifikację – 3.00

Movsar Evloev vs. Dan Ige 1.20 – 4.56

Wyraźnie faworyzuję tutaj Movsara Evloeva – z uwagi na aspekty zapaśniczo parterowe – ale kurs 1.20 do grania zdecydowanie nie zachęca. 4.56 na wiktorię Hawajczyka? Rozumiem graczy, którzy się skuszą, ale… Podziękuję.

Zadumałbym się być może nad kursem 1.55 na zwycięstwo Rosjanina na punkty lub techniczną decyzją, ale również i tu wielkiego szału nie stwierdzono.

Zwycięstwo Movsara Evloeva – 1.20
Zwycięstwo Dana Ige – 4.56


Zwycięstwo Movsara Evloeva na punkty lub techniczną decyzją – 1.55

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Joego Soleckiego – 1.53


Zwycięsto Ode Osbourne’a – 1.55

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button